Kamu İş İlanları

2 Kamu Kurumu Kamu Personel Alımı İş İlanları! MSB-TPAO

Milli Savunma Bakanlığı ve Türkiye Petrolleri kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya çok satıda farklı branşlardan alım yapacak. İşe alınacak personeller kurumların kendi bünyesinde istihdam edilecektir. Detaylar haberimizde…

Milli Savunma Bakanlığı ve Türkiye Petrolleri kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya çok satıda farklı branşlardan alım yapacak. Başvurular MSB için kurumun resmi internet sitesi üzerinde, TPO için İŞKUR üzerinden alınacaktır.

Türkiye Petrolleri Kamu Personeli Alımı

TPAO birden çok şehirde personel alım ilanlarını yayınlayarak personel istihdamı olacağını ilanlara yayınladı. Kamu kurumu olarak çalışacak ve memur statüde alımlar gerçekleşecektir. Devlet dairesi personel istihdamında belirtilen branş koşularını sağlayacak adaylar müracaatta bulunabileceklerdir. Kamu kurumu tarafından ilan edilen başvuru tarihlerinde adayların tam zamanlı müracaatlarını yapmaları gerekmektedir. Adayların kurum tarafından belirtilen branş niteliklerini ve genel şartlarını taşıyor olmak. Adaylar İŞKUR üzerimden kullanıcı girişlerini gerçekleştirerek veya e-devlet kapısından girişlerini yaparak arama kısmına TÜRKİYE PETROLLERİ araması yaparak iş ilan kısmından başvurular alınacaktır.

Adaylardan; 26 Ekim 2022- 31 Ekim 2022 tarihleri arasında başvurular alınacaktır.

MSB Memur Alımı Duyurusu

Milli Savunma Bakanlığı, bünyesinde yeni uzman yardımcısı alımlarını gerçekleştirerek kadroda personel sayılarını artırıyor. Kadroda personel sayıları artırılarak günlük rutin işleri akışını daha hızlandırarak verilen işleri tam vakitli yapılacağı kararı ile personel kontenjan oranını yükseltilmesinde ortak karar alınarak yeni kamu personeli alımlarını gerçekleştiriyor.

Adayların 28 Ekim 2022 ile 27 Kasım 2022 tarihleri arasında müracaatlar alınacaktır. Kişiler başvurularını elektronik ortamdan gerçekleştirip olup Personel Temin resmi sitesinden başvurular alınacaktır.

Türkiye Petrolleri Kamu Personeli Alımı için tıklayınız.

MSB memur alımı için tıklayınız.


#Kamu #Kurumu #Kamu #Personel #Alımı #İş #İlanları #MSBTPAO

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu