İşkur İş İlanları

Almanya İş Başvurusu Kalifiye Eleman Alımı – Almanya Nitelikli Personel Göçmen İş İlanları Siteleri! #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

Almanya iş başvurusu kalifiye eleman alımı, Almanya’ya nitelikli personel göçmen arayan iş ilanları siteleri hangileridir? Almanyaya çalışmak, işçi olarak gitmek için nereye başvuru yapılır? Almanya işçi alımı başvuru sonuçları sorgulama!

Almanya’da 1 Martta yürürlüğe girecek yeni göçmenlik yasası, Alman firmalarına, Avrupa Birliği dışarısından da eleman getirtme olanakları sunduğu için, bünyesinde kalifiye eleman ve personel istihdamına ihtiyaç duyulan firmalar başvuruları şimdiden toplamaya başladılar. Avrupa Birliği ülkeleri dışarısından aradıkları eğitimli vasıflı ve nitelikli işgücünü hızlı bir şekilde bulmak ve işe alım işlemlerini gerçekleştirmek için Almanya’lı firmalar bir takım projeler ve uygulamalar geliştirdiler.

Öncelikle nitelikli olupta mesleğini yapacak derecede Almanca dil bilgisi olmayanlar için Türkiye’de özel bir dil okulu vasıtası ile ücretsiz, 2 hafta süren hızlandırılmış Almanca dil eğitimini başlattılar.
Ücretsiz kurslar ile amaç, yeni göç yasasının en önemli kriterlerinden biri olan, ” mesleği icra edebilecek kadar yeterli seviyede almanca dil bilgisi aranır “, kuralına tüm adayları uyumlu hale getirmektir!

Öncelikle Almanya’ya çalışmak için kimler başvuramaz, kimler gidemez, kimler ümit bağlamamalıdır onlardan bahsedelim. Bu sayacağımız kriterlerden en az birine sahip kişiler hiç bir şekilde Almanya’ya gelmek için uğraşmamalarını tavsiye ediyoruz. 1) Hastalığı ve hasta olanlar. 2 ) Sabıkalı ve sabıka kaydı olanlar. 3) Mesleği ve mesleki diploması belgesi olmayanlar

Almanya’ya en kolay gelebilecek ve başvuru yapması ısrarla tavsiye edilen meslek grupları şunlardır : Diploması yasa ile düzenlenmiş olanlar, diplomalı olan meslek grubu üyeleri ;

Doktorlar, avukatlar, muhasebeciler, hemşireler, hasta bakıcılar, tıp ve sağlığın her alanında diploması olan diğer branşlar, inşaat mühendisleri, bilgisayar mühendisleri, makine mühendisleri, elektrik elektronik mühendisleri, gıda mühendisleri, mimarlar, öğretmenler, tercümanlar vesaire Almanya’ya en kolay gelebilecek meslek gruplarıdır.

İkinci kategoride en kolay Almanya’ya gelebilecekler şunlardır ; Kanunla düzenlenmemiş karışık meslekler kabul edilen, üniversite diploması yok, ama bu meslekte yıllardır, veya bir kaç yıldır çalışan gruplar. Bunlar İnşaat işçisi, duvar ustası, kalıpçı, iş makinesi operatörü, su tesisatçısı, kamyon tır şöförü, aşçı, kasap, berber, kuaför, araba tamircisi, terzi, çiftçi, tekstil işçisi, vs buna benzer sayabileceğimiz yüzlerce meslek dalıdır.

Peki nereye başvuru yapmalıyım? Almanya’ya çalışmaya gitmek için, başvuru yapabileceğiniz, binlerce yer ve olanaklar mevcuttur. Bunlardan en risksiz ve masrafsız olanlarından biri ise, aşağıda verdiğimiz başvuru linki vasıtası ile, ön başvurunuzu iletmenizdir. Bilgilerinizi alan firmalar, sizin kendilerine uygun bir aday olduklarına karar vermeleri durumunda, hemen bir online internet görüşmesi ayarlanmaktadır. Bu online mülakat sonrasında ise, şayet, sizi işe alacakları pozisyondaki işinizi yapacak kadar, Almanca dil bilginizin yeterli olmadığı kanatına varırlarsa, sizi hemen bulunduğunuz şehirlerdeki, ücretsiz kursa veya online 2 haftalık eğitime yönlendireceklerdir.

Dil eğitimi sürecini tamamlamanızın akabinde, Almanya’ya varış ve işe başlama, konaklama vesaire tüm giderleriniz sizi istihdam edecek firma tarafından karşılanacak ve size her aşamada rehberlik yapılacaktır.

Almanya’da iş bulma, başvuru yapma ve diğer alanlarda merak ettiğiniz konular ve sorular varsa lütfen videonun altındaki yorumlar bölümüne yazarak bize iletebilirsiniz.

#almanyaişbaşvurusu #almanyaişbaşvuru #almanya

Web :

358 Kişi Okudu    –    10 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Almanya #İş #Başvurusu #Kalifiye #Eleman #Alımı #Almanya #Nitelikli #Personel #Göçmen #İş #İlanları #Siteleri

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Bu iş Türkiye'nin döviz kaynağını sömürme ve bitirme operasyonudur. Herkesi goygoyla başvuru yaptıracaklar, her başvuruya 80 EUR alıyorlar ve geri iadesi yok..Düşünsene ülkede 1 milyon kişi başvursa ki fazla olur…Bizden çıkan dövizin ve Almanya'nın kasasına girecek parayı…Oturun oturduğunuz yere kıpırdamayınız evinizden…Almanya önce kendi işsizine ve Avrupadaki işsizlere iş bulsun…

  2. Ülkemize döviz kazandırmak için çok güzel bir şans. Tüm yetenekli gençlerimiz hemen Almanya'ya gidip tüm pozisyonları kapatmaları gerekiyor!

  3. UYARI : Lütfen yorumlar içerisine kesinlikle email adresinizi ve telefon numaranızı yazmayınız. Dolandırıcılar sizi bizim adımıza arayarak para talep edeceklerdir. Sizi Almanya'ya götürmeyi vaad eden ve para talep eden birinin % 100 dolandırıcı olduğunu hatırlatmak isteriz!

  4. Almanya'ya çalışmak için gelmek istiyorsanız yorumlara aşağıdaki bilgileri yazara bize iletiniz ; Bulunduğunuz şehir > Cinsiyet > Yaş > Eğitim durumu > Sahip olunan mesleki belgeler ve sertifikalar > Kaç yıldır çalışıyorsunuz ( İş tecrübesi ) > Ne zaman Almanya'ya gelmeye uygunsunuz? Almanca dil bilgisi seviyeniz? > Almanya'da çalışmak için tercih ettiğiniz öncelikli 5 şehir ismi > UYARI : Lütfen telefon ve email gibi kişisel bilgileri yazmayınız. Zira dolandırıcılar her alanda kol geziyor!!!!

  5. ANKARA Erkek 43 ortaöğretim SRC 1 2 3 4 Mesleki yeterlilik belgesi Ve CE sürücü belgesi 25Yıl Tır Ve Otobüs Şoförü iş tecrübesi En kısa sürede gelebilirim A2 Dil Seviyesi Köln Düsseldorf Essen Berlin Bremen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu