İşkur İş İlanları

Almanya İşçi Alımı ve çalışma izni şartları, iltica, maaşlar, araba vergisi #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

Almanya’nın yeni göç yasası gelecek olanlara ve mültecilere neler söylüyor? Araba vergileri çok mu yüksek? Gürcistan güvenli ülke listesine girdi mi? Asgari ücret ne kadar?

2579 Kişi Okudu    –    126 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Almanya #İşçi #Alımı #çalışma #izni #şartları #iltica #maaşlar #araba #vergisi

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

30 Yorum

 1. Ülkemize döviz kazandırmak için çok güzel bir şans. Tüm yetenekli gençlerimiz hemen Almanya'ya gidip tüm pozisyonları kapatmaları gerekiyor!

 2. Bem almanyaya işçi olarak gitmek istiyorum lakin burdan oraya işçi götüren firmalar genelde uçakla yolluyorlarmış işçileri, benim uçak fobim var Otobüsle gitme imkanı oluyormu böyle durumlarda.

 3. Hocam iyi günler ben mühendisim türkiyede blue card dışında normal çalışma iznine de başvurabilirmiyim belki almanyadaki şirketlerle başta asgari ücretle felan başlasam blue card değil normal çalışma izni varmıdır

 4. Adem bey bir konu da Bilgi verebilir misiniz videolarınızı vaktim oldukça takip etmeye çalışıyorum ilticası ret edilen kişi çalıştığı taktirde kalabildiğini söylediniz o yasa da bir değişiklik var mı , iş bulma konusunda devletin bir yardımı var mı ve belirli meslek grupları olarak seçilen bir kriter var mı iş bulamazsak mesleki eğitim alıp kalmak mümkün mü bu masrafları devlet mi üstleniyor (eğitim gideri vs) Bilgi verirseniz tşk ederim

 5. Adem bey selamlar.. internetten dolayi maalesef canlı yayınlara katılamıyorum:( geriden izliyoruz artık.. 😞🖐🖐🖐🖐

 6. Merhaba ben denizciyim Almanya’ya gelmek istiyorum Almanya’ya gelip denizcilik ve balıkçılık yapmak istiyorum gelme şansım var mı eğer cevap verebilirseniz çok teşekkür ederim saygılar

 7. merhaba adem bey, kalfalık,ustalık ve usta eğiticilik belgelerim var, kadın kuaförlüğü yapıyorum, Almanyada yaşayabilmek için nasıl bir rota çizmek gerekiyor bana fikir verir misiniz? para önemli değil gönüllü iş yaparak kalma şansı ve benzeri fikirlere açığım, teşekkür ederim.

 8. Selamlar, alımlar ne zaman başlayacak abi? Kursa başlayacam. 2016 da gelmiştim Almanya’ya onun bir yararı olur mu? Meslek lisesi mevzuuyum 2000 gün elektirk mesleği ile ilgili sigortam da var orada bir denklik gibi birşey şart mı? 18 ay çalıştıktan sonra illegal bir işe katılmadıktan sonra vize vermeme ihtimalleri var mı abi ?

  Teşekkürler 🙂

 9. Adem bey , gençlere yardımcı olman çok güzel. Ama benim senden asıl beklentim şudur. Siz şu ana kadar din konusunda yayın yapanlar içinde konuya en vakıf kişisiniz bence. kurana ve dine vakıf birisi olarak ve de damdan düşmüş birisi olarak gençlerimizi din yalanları ve kurandaki saçmalıklar konusunda ikna edebilecek yapıdasınız. Cemaatlerin taktik ve tuzaklarını da anlatın lütfen gençlere. Saygılar selamlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu