İşkur İş İlanları

Almanya İşçi Vizesi İş Arama ve Bulma #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

Almanya İş Arama ve Bulma Siteleri :

1376 Kişi Okudu    –    51 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Almanya #İşçi #Vizesi #İş #Arama #Bulma

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Merhaba, eures sitesinden eures flag işaretli olan şirketle anlaşıp direk çalışma vizesine başvurma yoluna geçebilir miyiz?
    Önce iş arama vizesi çıkartıp sonra mı iş ilanı aramalıyız?

  2. Merhaba sizn anlattiginiz bir sene yakin ancak işe başlama imkanı oluyor cok zor en yakin yok galiba ben almayada hizur evinde kısmet olursa huzur evinde çalışacam oda beklemez ama bu şekilde olurmu benim babam orda yasiyorum ben izine gitsem iş yerine gitsem daha kissa zamanda daha cabuk olurmu..?siz ne dersiniz.

  3. Selam reis CNC operatörü yum şuanda dil eğitimi alıyorum 13 senedir aynı meslekteyim . Ve kalfalık ve ustalık belgelerim var .. şuanda dediğim gibi A.1 a2 ve B1 Almanca eğitimi alıyorum .. ama pek Almanca anlamıyorum. Dil bilmek şartı var mı

  4. Hocam merhabalar. Almanya da iskele kurulumu sektöründe çalışan bir firmayla anlaştım. 3 aydır da türkiye de bir inşaat firmasında iskele kurucusu olarak çalışıyorum aynı zamanda myk belgem var. Başvuru sürecinde dikkat etmem gereken hususlar nelerdir ve kabul edilme ihtimalim nedir sizce? Yanıtlayabilirseniz çok sevinirim

  5. Birol bey merhaba biz ailece turist vizesi başvurusunda bulunduk. Eşim aşçı.30 yıl gemilerde aşçılık yaptı. Şimdi emekli. Orada iş hazır. Orada kalmak isteğimizi en sorunsuz nasıl çözebiliriz. İlticacı olmak zormuş. Kimle konuştuysak, hangi videoya baktıysak sıkıntılı. Lütfen bir yol gösterin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu