İşkur İş İlanları

Almanya'da Aranan Meslekler – Almanya Göç Yasası #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

Almanya’da hangi mesleklerde acik var? Almanya’da aranan meslekler hangileridir?

Almanya’nin is ve isci bulma kurumu Eylül 2019’da son pozitif listesinde Avrupa disindan isgücü getirilmesi gereken meslek gruplarini yayinladi.

Pozitif listenin linki:

Umarim isinize yarayan bilgiler bulursunuz videoda. Siz ne düsünüyorsunuz bu konuda, yorumlara fikirlerinizi yada sorularinizi yazarsaniz, sevinirim ve elimden geldigince cevaplamaya calisirim.

Kendinize iyi bakin

Erdem Kabadayi

238949 Kişi Okudu    –    5160 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Almanya39da #Aranan #Meslekler #Almanya #Göç #Yasası

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

24 Yorum

  1. Hocam merhaba İngilizce-Almanca mütercim tercümanlık okuyorum ve açıköğretimden de iş sağlığı güvenliği okuyorum sizce 2 yıl sonra mezun olduğumda Almanyada iş bulma imkanım var mı?

  2. Hiç İngiltere’ye gelmeyin tavsiyem. Almanya size direk 5 yılda vatandaşlık veriyo. İngiltere ise çocuklarınız İngilterede doğsa bile onları keyfi olarak vatandaşlıktan çıkarmanın yolunu açan yeni bir yasa geçirdi. Burda hava da insanlarda berbat zaten. Kokuşmuş , bağnaz , ırkçı bir ortam anlayacağınız. Değmez. Sonra ülkemize dönüp üniversitede öğretim üyesi olarak vs. gene hizmet verin ama Topraklarımızı da unutmadan.Elin memleketinde gereğinden uzun vakit kaybetmeden ait olduğunuz topraklara dönün. Özellikle kaybedeceğiniz,para ile yerine konulamayacak şeyleri de göz önünde bulundurup ucuz iş gücü alternatifi olmayın.😊

  3. Hocam Hayırlı günler benim sizlere bi sorum olucaktı da ben medipol üniversite ilk ve acil yardım bölümünde 1 sınıf öğrencisiyim çoğu yere sordum ama güzel bir yanıt alamadım vaktiniz varsa sorumu cevaplayabilirmisiniz paramedik olarak yurt dışında çalışmak istiyorum ama süreci tam olarak bilmiyorum denklik belgesi alınması gerekiyormuş ve b2 seviye dil istiyormuş tam da bilgim yok ama bana bir sıralı bir şekilde yol gösterirmisiniz şimdiden teşekkür ederim😊

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu