Sinema Dizi

Alpagut'un Yaşadığını Öğrendi! – Alparslan: Büyük Selçuklu 17. Bölüm——

#AlparslanBüyükSelçuklu Sosyal Medya Hesapları:

Alparslan: Büyük Selçuklu fragmanlar için tıklayın

Resmi Facebook Sayfası:
Resmi Twitter Sayfası:
Resmi Instagram Sayfası:

——-

#TRT1 Sosyal Medya Hesapları:

Resmi Facebook Sayfası:
Resmi Twitter Sayfası:
Resmi Instagram Sayfası:

138609 Kişi Okudu    –    1321 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Alpagut39un #Yaşadığını #Öğrendi #Alparslan #Büyük #Selçuklu #Bölüm

*

İlgili Makaleler

32 Yorum

  1. Fahriye Evcen, Ayşegül Ünsal, Mehmet Özgür, Fırat Topkurur o kadar muhteşem oynuyorlar ki hem sırları hemen açığa çıksın birbirlerine kavuşsunlar istiyorum, hem de sırlar hiç açığa çıkmasın daha çok bu sahne gibi muazzam duygusal sahneler izleyelim istiyorum.

  2. İÇİMİZDE KARMETİ GİBİ NİCE İTİKADİ BOZUK VAHHABİ VE SELEFİ VS.. KİŞİLER VARDIR. BUNLAR DEVLETE MİLLETE KAFİR DİYOR VE KANIMIZI BİR EBU CEHİL MÜŞRİĞİ GİBİ HELAL GÖRÜYORLAR. BUNLAR OY KULLANMAYA ŞİRK DİYORLAR YANİ O KULLANANLAR KAFİR OLUYOR DEYİP KANLARI MALIR IRZI BİZE HELALDİR DİYORLAR. AMAN DİKKAT EDELİM KARDEŞLERİM BU ZINDIKLARA ÇOCUKLARIMIZI KARDEŞLERİMİZİ ARKADAŞLARIMIZI AKRABALARIMIZI KAPTIRMAYALIM. BİZİM İTİKADIMIZ SELÇUKLUDA VE OSMANLIDA OLDUĞU GİBİ EHLİSÜNNET VEL CEMAAT İTİKADIDIR.

  3. Hem Akınay, hem Alpagut, hem Akça… her sahnelerinde, birbirlerine her içli bakışlarında, geçmişle ilgili her bir şey hatırladıklarında ağlamama engel olamıyorum. çok güzelsiniz.

  4. Fahriye nin ses tonu yüzünde ki mimikler sulu sulu gözlerle imali konuşmaları çok iyiiii çok 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼🖤❤ Akinay da çok başarılı güzel bi ikili oldular ana kız gibi

  5. شعور صعب بجد 🥲🥲الام تعلم أن ابنها حي ولكن منقدرش حتي تشوفه أو تلمسه 😥

  6. Ya da beni destekleyenlerin ve bunu yapmayanların tüm sıkıntılarını giderin, tüm niteliklerini yerine getirin ve ebeveynlerine uzun bir ömür verin. 💜💞💞💕❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🙏🤲💯💯💯

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu