Sinema Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 33. BölümAlparslan: Büyük Selçuklu 33. Bölüm Özet
Arslan Yusuf, Flora’yı esir alarak Grigor’dan Yınal’ı öldürmesini istemişti. Alparslanlar da buraya gelmiş ve bu sahneye şahit olmuştu. Alparslan, Yınal’ı nasıl kurtaracak? Arslan Yusuf, Flora’yı serbest bıraktıktan sonra canını emniyete alabilecek mi? Grigor, Arslan Yusuf’un tehditine boyun eğecek mi? Alparslan’ın binbir zorlukla hayata geçirdiği plan suya mı düşecek? Alparslan ile işbirliği yaparak Ani’ye sızan Yınal, Selçuklu lehine neler yapacak? Grigor’u ve Alexander’ı yönlendirmeleriyle yanlış tercihlere mi zorlayacak? Grigor, Yınal’ın oyununa gelecek mi? Yoksa onun da başka planları mı var? Seferiye ve Alparslan birbirlerini daha yakından tanımaya başlamıştır. İkisi de içten içe ısınmaya, karşı tarafa muhabbet duymaya başlasa da bunu çok da belli etmemeye çalışırlar. Yınal’ın Ani’ye sığınmasının Alparslan’ın planı olduğunu bilmeyen Öke, Yınal’ı kurtarmak için planı tehlikeye atacak işlere kalkışacak mı? Bağdat’ta gördüklerinden sonra Rey’e dönmekte olan Tuğrul başına geleceklerden habersiz bir kaleye misafir olacak. Bu konuklukta Tuğrul’u neler beklemekte?

#AlparslanBüyükSelçuklu her pazartesi 20.00’de TRT 1’de!

34. Bölümü izlemek için tıklayınız ➤

#AlparslanBüyükSelçuklu Sosyal Medya Hesapları:
Alparslan: Büyük Selçuklu fragmanlar için tıklayın
Resmi Facebook Sayfası:
Resmi Twitter Sayfası:
Resmi Instagram Sayfası:
———
#TRT1 Sosyal Medya Hesapları:
Resmi Facebook Sayfası:
Resmi Twitter Sayfası:
Resmi Instagram Sayfası:

#AlparslanBüyükSelçuklu
#TRT1
#TRT

2641582 Kişi Okudu    –    31723 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Alparslan #Büyük #Selçuklu #Bölüm

*

İlgili Makaleler

22 Yorum

 1. رحم الله السلطان طغرل بك والسلطان تشاغري حاكم خراسان وراي وكرمان وبغداد العباسيه وهمدان وكنجه وغزنه وفاسبوراكان وآني وسيواس فكانوا درع وسيف الخلافه السلجوقيه العباسيه حينما تكالب البويهيون والقرامطه والحشاشون علي قلب بغداد ولكن السلاجقه قاموا بإباده نسلهم الحقير فهم أجداد الخميني وخامنئي وآل سعود الروافض

 2. Gencler: Dunyadaki 2 milyar Muslumanin 1 milyar 800 milyonu Ehli-Sunnet'tir ve bunlarin 1000-bin yildir temsilcileri Turkiyedir/Turkislamdi!!!
  Siy0n-Hacli'lar Turkiyenin bin yildir dogal lideri temsilci oldugu 1.8 milyar Muslumani parcalamak dagitmak devsirmek icin kendi uyarladiklari Selefi ve Sia'yi sahaya surdu ve birbirleriyle catistirdi ve butun dunyaya da islam bunlardan ibaret mis gibi pompaladi dayatti!?
  Bu sapkin iblisce faaliyete ilk karsi cikmasi fetva yayinlamasi milleti bilgilendirmesi gereken Turk diyanet teskilati tek kelime itiraz etmedi!?
  Zira Diyanet Sia gorunumlu Mecusi ve Vahabi-Selefi iblislerin isgali altindadir!?
  ''Caferi ilmihali'' Diye Mecusi iftira carpitma inkar ihanet zirvalarini yayinlayan Turk Diyanetidir!?

 3. АлпАрслан очень трогательный воин Селджука будь счастлив замечательный турецкий актёр очень уважаемый мы любим тебя Алп Арслан👍👍🙏💪💪👌❤

 4. OYUNCULARIN EMEĞİNE LAFIMIZ YOK .
  LAKİN FON MÜZİĞİ TAM BİR REZALE, OYUNCULARIN SESİNİ Mİ DUYALIM YOKSA TENEKE GİBİ ÇIKAN SÖZDE FON MÜZİĞİ Mİ DİNLEYELİM ŞAŞIRDIK. EN İYİSİ FON MÜZİĞİ DEĞİŞENE SESİ KISILANA KADAR DİZİYİ İZLEMEYİ PROTESTO ETMEK GEREKİR.
  VE DE ÖYLE YAPTIM.
  ( ELVEDA ALPARSLAN BÜYÜK SELÇUKLU DİZİSİ. )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu