Mobil

Amazfit T-Rex Ultra akıllı saat tanıtıldı

Amazfit T-Rex Ultra adını taşıyan yeni akıllı saatini gözler önüne çıkardı. GPS destekli akıllı saat, T-Rex serisinin bugüne kadarki en gelişmiş ve en dayanıklı “outdoor” modeli olma özelliğini taşıyor.

Amazfit’in “Macerana Cesaret Et” şeklinde Türkçeleştirilebilecek yeni marka felsefesi doğrultusunda hazırlanan akıllı saat, doğada kullanıma uygun şekilde tasarlanan serinin en iyi özelliklerini barındırıyor.

316L paslanmaz çelikten yapılan T-Rex Ultra, çamura karşı dayanıklı bir akıllı saat. Esnek özelliklerle gelen cihaz, -30 santigrat derece sıcaklıkta bile çalışabiliyor. T-Rex ultra maksimum parlaklık seviyesi 1000 nit olan ekranıyla dış mekanlarda parlak ve net bir görüş vadediyor.

T-Rex Ultra, yüksek ve yoğun alanlarda doğru GPS izleme ve navigasyon özellikleriyle geliyor. Kullanıcılar Çevrimdışı Haritaları indirebiliyor ve dış mekan aktiviteleri için içe aktarılan rota dosyalarını kullanabiliyor. Amazfit T-Rex Ultra 20 günlük bir pil ömrü vadediyor. Kullanıcılar güç tasarrufu yapmak veya daha uzun yürüyüşleri veya tırmanışları takip etmek için farklı GPS modları seçebiliyor.

amazfit t-rex ultra

Amazfit T-Rex Ultra 160’tan fazla spor moduna sahip

Saat, serbest dalış ve hava dalışı gibi kara, su ve hava aktiviteleri için 160’tan fazla spor moduna sahip. Kullanıcılar Zepp Coach’tan özelleştirilmiş egzersiz planları ve rehberlik alabiliyor. Ayrıca Zepp Uugulamasında kuvvet antrenmanı egzersizlerini ve kas gruplarını takip edebiliyor. Verilerin diğer fitness uygulamalarıyla paylaşabilmesi ve GoPro kameralarına bağlanabilmesi de sunulan diğer özellikler arasında yer alıyor.

amazfit t-rex ultra

Amazfit T-Rex Ultra, ABD’de 399.99 dolarlık fiyat etiketiyle kullanıcıların karşısına çıkacak.

#Amazfit #TRex #Ultra #akıllı #saat #tanıtıldı

Facebook

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu