Sinema Dizi

Apple Jennifer Lawrence filminin haklarını aldı

Apple Jennifer Lawrence’ın yeni filminin yayın haklarını satın aldı. Yapımcılığını A24 isimli stüdyonun üstlendiği Causeaway, bu yıl bitmeden hem Apple TV Plus‘ta hem de sinemalarda izleyicilerle buluşacak. Lawrence filmde evine döndükten sonra yaşama adapte olmaya çalışan bir askeri canlandırıyor.

Apple, CODA ile En İyi Film Oscar’ını kazanmıştı. Yeni ödül sezonu için portföyünü şekillendirmeye çalışan şirket, şu sıralarda pazara çıkmış durumda. Apple geçtiğimiz ay da Sundance’te ödül kazanan, başrollerini Dakota Johnson ve Cooper Raiff’in üstlendiği “Cha Cha Real Smooth” isimli filmin haklarını satın almıştı.

Apple TV Plus’ın ilk özel animasyon filmi “Luck” 5 Ağustos’ta izleyicilerle buluşacak. Bu film, Apple’ın Skydance Animation ile yaptığı özel anlaşmanın ilk meyvesi olma özelliğini taşıyor. Zac Efron’un başrolünü üstlendiği “The Greatest Beer Run Ever” isimli film ise 30 Eylül’de izleyicilerle buluşacak.

Apple Jennifer Lawrence ile bir proje üstünde daha çalışıyor

Apple’ın bu yıl yayınlayacağı diğer orijinal filmlerin yayın tarihi henüz açıklanmış değil. Bunlar arasında başrollerini Ewan McGregor ve Ethan Hawke’un paylaştığı Raymond & Ray ile Noel temalı müzikal film Spirited da bulunuyor. Spirited’ın oyuncu kadrosunda Will Ferrell ve Ryan Reynolds yer alıyor.

Apple Jennifer Lawrence ile başka bir proje üstünde daha çalışıyor. Lawrence, Theranos’un hikayesinin anlatıldığı Bad Blood isimli filmin uyarlamasında Elizabeth Holmes olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

#Apple #Jennifer #Lawrence #filminin #haklarını #aldı

Facebook

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu