Kamu İş İlanları

ASSİST İş İlanları! Müşteri Temsilcisi Alınacak

Türk Telekom bünyesindeki şirkete personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan personel alımı ilanlarına göre Asist iş ilanları farklı illerde müşteri temsilcisi alımı yapacak. Farklı şehirlere yerleştirilmek üzere toplamda 41 ilan yayınlandı.

Türk Telekom şirketi bünyesinde istihdam edilmek üzere farklı unvanlarda personel alımı yapıyor. Yayınlanan personel alımı ilanlarına göre Asist müşteri temsilcisi, yazılım geliştirme takım lideri, veri tabanı yöneticisi, kıdemli sistem yöneticisi, müşteri temsilcisi, banka müşteri temsilcisi, engelli müşteri temsilcisi, satış müşteri temsilcisi stajyer unvanlarında personel alımı yapıyor.

Türk Telekom Ankara, Çorum, Van, Kırıkkale, Karaman, İzmir, Diyarbakır, Erzincan, Rize, Trabzon, İstanbul, Giresun, Ordu, Samsun ve Edirne illerine personel alımı yapılacak.

Müşteri Temsilcisi Alımı Başvuru Şartları;

Telefonda etkili iletişim kurabiliyor ve bundan keyif alıyor. Diksiyonuna ve ifade biçimine iyi, İç motivasyonun yüksekse ve hedef odaklı, Zaman yönetiminde hassas olanlar, Vardiya sistemiyle günün farklı zaman dilimlerinde çalışmaya açık, Lise ve üzeri öğrenimini tamamlanmak, MS programlarını etkin şekilde kullanabiliyor. Askerliğini tamamladıysan ya da en az 2 yıl tecil ettiriyor olmak.

Türk Telekom çalışanlarına Dinamik ve güvenilir bir çalışma ortamı, çeşitli eğitim olanaklarıyla kişisel ve profesyonel gelişim fırsatları, Her geçen gün büyüyen bir işin ve başarının önemli bir parçası olmak gibi fırsatlarda bulunmaktadır.

Türk Telekom Personel Alımı Başvuru Şekli;

Başvurular Türk Telekom personel alımı iştirak şirketi üzerinden yapılacak. Başvurular en geç 27 gün sonraya kadar yapılmalıdır. ASSİSTT kariyer yazarak ilana ulaşabilirsiniz.


#ASSİST #İş #İlanları #Müşteri #Temsilcisi #Alınacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu