Sinema Dizi

Beni Kendinle Bir Tutmayasın! | Alparslan: Büyük Selçuklu 4. BölümAlparslan: Büyük Selçuklu 4.Bölüm Özet
Yannis’i almak için girdiği kalede, atabeyi Hasan’ın esir düşmesine mani olamayan Alparslan, bunun hesabını Sultan Tuğrul’a nasıl verecektir? Hasan’la geçmişten kalan bir hesabı olduğunu anladığımız Kekavmenos onunla ilgili yaptığı özel planı devreye sokar. Alparslan’ın Vaspurakan’da kapana kısılmasını sağlayan Bozan ise, makamının elinden alınmasının hesabını sorma niyetindedir. Bizans’ın kendi içindeki gerilimi, Vaspurakan katliamının belirsizliği ve Yannis’in arma meselesi yüzünden daha da yükselir. Babasının esir düştüğünü gören Akça, onun için bir şeyler yapmak zorundadır. Sultan Tuğrul’un zindana koydurduğu Alparslan, atabeyi Hasan’ı kurtarmak için bir şey yapabilecek mi?
Alparslan Büyük Selçuklu her pazartesi 20.00’de TRT 1’de!
#AlparslanBüyükSelçuklu Sosyal Medya Hesapları: Alparslan: Büyük Selçuklu fragmanlar için tıklayın Resmi Facebook Sayfası: Resmi Twitter Sayfası: Resmi Instagram Sayfası:
———
#TRT1 Sosyal Medya Hesapları: Resmi Facebook Sayfası: Resmi Twitter Sayfası: Resmi Instagram Sayfası:

1150729 Kişi Okudu    –    9002 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Beni #Kendinle #Bir #Tutmayasın #Alparslan #Büyük #Selçuklu #Bölüm

*

İlgili Makaleler

40 Yorum

  1. Senaristler…Yınal hain değil asidir..Az saygı gösterin tarihe geçmişe..Sadece 2 savaş kaybetmiş ikiside Sultan Tuğrul'a..

    Sezarın hakkını sezara verin , çekimler falan gayet kaliteli ama ezmeyin Selçuklu'yu Selçuklu yapan adamı bu kadar..

  2. Alparslan ile yınalın dövüş sahnesi çok saçma alparslan yınal ile kedinin fareyle oynadıgı gibi oynuyor.. Yınalıda sevmem ama bir haneden üyesi ve hanedan içinde yetişmiş birisinin alparslanın karşısında bu kadar kolay yenilmemesi gerekirdi alparslanı ön plana çıkarmak için mantık hataları yapılıyor

  3. Ne garip dimi bu memleket için canini sevdiklerini vazgecip bu nankör nesil için yaptiklarini görünce insanlığımdan utanıyorum Allah onlara Rahmet etsin ve bu kadar kaliteli bir dizi yapan herkese sonsuz şükranlarımızı sunuyorum var olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu