Sinema Dizi
Trend

Blutv Ücretsiz İzleme Sitesi

Blutv Ücretsiz İzleme Sitesi hemen hemen herkesin arayışında olan bir sıkıntıdır. En çok sevilen içerikleri ile Türkiye’de ücretli platformu getiren ilk dijital medya niteliğindedir. İçerisinde bulunan diziler ve filmler de birçok seyirci tarafından çok sevilmektedir. Bu makalemizde BluTV üye olmadan izleme ile alakalı tüm detayları burada bizimle öğreneceksiniz.

İçindekiler

Blutv Ücretsiz İzleme Sitesi

Türkiye’nin ilk ücretli dijital film ve dizi izleme platformudur. Ülkemizde birçok kaliteli içeriğin (Yeşilçam, Doğu, Saygı, Sokağın Çocukları…) Çeşitli paketler ve kullanıcı tipleriyle ödemeler almaktadır. Şuan için ise aylık 30₺, yıllık 190₺’dir. Bu yıllık ücreti aya böldüğümüzde ise 16₺ oluyor. Bu ücreti ödemek istemiyorsanız ve Blu TV Dizilerini Ücretsiz İzleme Sitesi arıyorsanız aşağıdakileri inceleyebilirsiniz.

Dizigom

Türkiye’de en çok kullanılan platformlardan olan Dizigom, en güzel Türkçe ve yabancı, eski veya yeni dizileri izlemek için oluşturulmuş bir websitesidir. Bu platform aracılığıyla da blutv ücretsiz izleme sitesi şansına sahip olabilirsiniz.

Diziyo

Farklı alternatifleri ve kendine öz yapısı ile Diziyo, Blu TV’de veya diğer platformlarda görebileceğiniz film ve dizileri burada izleyebilirsiniz. Bu platform aracılığıyla Blu TV kaçak izle ne ulaşmış oluyorsunuz. Devamlı olarak yeni içeriklerin eklendiğini ve güncellendiğini de belirtmek isteriz.

Watchill

Sadece tek bir platform ile sınırlı kalmayan Watchill, farklı dillerdeki dizi ve filmleri izleyebileceğiniz bir platformdur. İçerisindeki birçok alternatif ile sizleri oldukça mutlu edecektir. Bu platform ücretsiz blutv ücretsiz izleme sitesi listemizin içerisinde yer almıştır. En iyi Exxen Dizileri gibi içerikleri de bu gibi platformlar yardımıyla izleyebilirsiniz.

Dizipal

Hem Türk hem de yabancı yapımı çeşitli dizi ve filmlerin yayınlandığı BluTV’de sadece BluTV’ye özel yapımlar da bulunmaktadır. Bunun yanında BluTV’nin dışında Netflix, Exxen ve Gain gibi platformlardaki dizi ve filmleri de bu araçla izleyebilirsiniz. Blutv ücretsiz izleme sitesi olarak Dizipal en çok tercih edilen platformlar arasında yer almaktadır. Ayrıca Netflix En Çok İzlenen Filmler gibi çeşitli içerikleri de bu araçların yardımıyla izleyebilirsiniz.

Fullhdizle

Türkiye’nin eşsiz platformlarından Blu TV’de yer alan filmleri ve şu son zamanlar haricinde eski filmler ve dizileri de içerisinde barındıran ücretsiz bir sitedir. blu tv bedava olarak aratabileceğiniz sonuçlar arasında yer alan platformlar arasında yer almaktadır.

Filmmom

Özellikle farklı farklı kategorilerde film izlemek isteyenler için çok güzel bir platformdur. Yerli ve yabancı film arşivleri, sadece blu tv’ye ait yapıtlar, harika alternatifler, unutulmayan kült yapıtlar ve fazla çeşitliliği ile Filmmom, bedava blu tv izle için yapılmış sitelerden bir tanesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu