Kamu İş İlanları

Boğaziçi Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı Yapıyor

Boğaziçi Üniversitesi Kamu sözleşmeli bilişim personeli alımı yapıyor. Kurumca talep edilen sözleşmeli bilişim kamu personel memur alımlarını duyurarak yayınladı. İlana başvurmak isteyen adaylara duyurulur.

Üniversite Kurumuna Sözleşmeli Memur Alımı Duyurusu

Kamu Devlet dairesine sözleşmeli memur alımı yapıyor. Kurum birimine yeni personel kontenjanları açılarak sözleşmeli personel istihdam edilecektir. İstihdam edilecek personel pozisyonu nedir? Kamu kurumu dairesi pozisyon alanından sağlanacak nitelikler nelerdir? Başvuru tarih süreçleri nedir? Başvurular nasıl alınacaktır? Adaylardan istenecek evrak türleri neler olacak?

niversite-memur-alimi.jpg

Kamu Devlet Dairesine Alınacak Personel Branşı

1 Personel Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı Alınacaktır.

Alımı Gerçekleşecek Branş Nitelikleri

Lisans alanlarından mezun, En az 10 yıl meslek tecrübesi olması, Gereksinim belirleyebilmeli, ihtiyaç analizi, donanım ve yazılım teknolojileri alanda kararlar alabilme, yazılım geliştirme metodolojilerine hakim olmalı, çok katmanlı yazılım mimarisi ve SOA hakkında deneyim olmalı, nesneye yönelik programlama (OOP) kavramış ve uygun kodlama yöntemleri seçebilme, tasarım şablonları dogru biçimde kullan kabiliyetine sahip. Bellek yönetimi, hata ayıklama, hata kayıtlarını tutma, PHP-SQL- Lavarel- JQeury- bootstrap- object, Andiroid ve İos mobil uygulamaları alandan gelişmiş.

Memur Alımı Başvuru için Gerekli Belgeler

Başvuru formu fotoğraflı, Lisans diploması ve mezuniyet belgesi, Eğitimini yurt dışında tamamlayan kişilerin denlik belgelerine sahip olmaları gerekmektedir. En az 2 programlama diline sahip olması, Kamu Seçme Sınavına girmiş olup sonuç belgesi bulundurması.

Üniversite Memur Alımı Başvuru Tarihi ve Şekli

Adaylar 24 Ekim 2022 ile 7 Kasım 2022 tarihleri arasında başvuruları alınacaktır. Kişiler başvurularını Boğaziçi Üniversitesine şahsen veya posta yolu ile istenen evraklarıyla birlikte müracaatlar alınacaktır.

Başvuru kılavuzu


#Boğaziçi #Üniversitesi #Sözleşmeli #Bilişim #Personeli #Alımı #Yapıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu