Oyun

Brawl Stars 170 Taş Kodu

Zaman zaman yayılan haberler doğrultusunda Brawl Stars 170 taş kodu hakkında araştırmalar yapılmaktadır. Eğer ki sizler de bu konu hakkında araştırma yapıyorsanız çeşitli kodlar sayesinde taş elde etme imkanınız bulunmaktadır. Ancak her zaman aktif olmayabilirler.

Dönemsel olarak çıkan taş kodları en kısa süre içerisinde kullanılması gerekir. Brawl Stars 170 taş kodu da her zaman aktif olmayabilir. Çeşitli promosyonlar sayesinde oyun içerisinde taş kazanma imkanınız olacaktır. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız gelin birlikte görelim.

Brawl Stars 170 Taş Kodu

Brawl Stars 170 taş kodu aktif olduğu dönemlerde kullanırsanız hesabınıza 170 taş tanımlanacaktır. Bunun için spesifik kodları kullanmanız gerekir. Ayrıca kodu kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır.

  • Daha önceden bu kodu kullanmamış olmanız gerekir.
  • Kodun geçerlilik süresinin bitmemiş olması gerekir.
  • Kodun kullanım limitinin dolmamış olması gerekir Geldim geldim
  • Hesabınızın kodu kullanmak için herhangi bir engeli olmaması gerekir.

Yukarıda yer alanlara dikkat ettiğinizde sizler de Brawl Stars 170 taş kodunu kullanabilirsiniz.Tabii ki sadece 170 taş kodu olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Zaman zaman farklı değerlerde de bu taş kodunu görebilirsiniz. Bunun için yayılan kodları iyice takip etmeli ve güncel olarak hangi kodun kullanıldığını öğrenmelisiniz.

Şu an aktif olarak Brawl Stars 170 taş kodu bulunmamaktadır. Olduğu vakit web sitemizi takip ederek hangi kodun kullanılabileceğini öğrenebilirsiniz. Çoğu kod sınırlı ve geçici süreli olduğundan dolayı aktifliği kısa süreli olmaktadır. Bunun için kolları iyice takip etmeli ve ne zaman çıktığını öğrenmelisiniz.

Brawl Stars Kod Kullanımı

Oyun içerisinde yer alan promosyon kodlarını kullanmak için Brawl Stars kod nasıl kullanılır öğrenmelisiniz. Aşağıda yer alan adımları takip ederseniz eğer sizler de bu kodların nasıl kullanılabileceğini öğrenebilirsiniz.

  • Uygulama içerisinde dükkan kısmına girmelisiniz.
  • Ardından ödeme kısmında kod ile ödemeyi seçmelisiniz.
  • Elinizde olan Brawl Stars kodunu bu kod ile ödeme kısmına girmelisiniz.
  • Ardından ise hesaba tanımlama işlemi başarılı bir şekilde gerçekleşecektir.

Yukarıda yer alan adımları takip ederseniz sizler de elinizdeki kodun kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Brawl Stars Ne Zaman Kapanacak hakkında yazılan yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriğe göz atabilirsiniz.


#Brawl #Stars #Taş #Kodu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu