Kamu İş İlanları

Büyükşehir Belediye 94 Güvenlik Görevlisi Alacak! Başvuru Ekranı

Büyükşehir Belediyesi binasınınki eksikliği tamamlamak üzere 94 güvenlik görevlisi alımı için başvuru ekranı yayınladı. İlana göre vardiyalı olarak görevde bulunacak adaylar başvuru yapabilecektir.

İŞKUR resmin internet sayfası üzerinden yayınlanan personel alımı ilanlarına göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere 94 Daimi özel güvenlik görevlisi alımı yapacak.

Yapılacak personel alımı için başvuru şartları ve ekranı açıldı. Başvuruda belirtilen web sitesine özgeçmişin oluşturulması ile tamamlanmış olacaktır. Başvuru esnasında belge istenmeyecektir.

Belediye Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak özel güvenlik hizmetine dair belirtilen şartlara haiz onlar Valilik onaylı Silahsız ve silahlı özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak en az 2 yıl deneyim sahibi olmak.

Erkek adaylar için adayların askerlik görevini yapmış olması, ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Başvuru yapacak erkek adayların en az 1.70 boyunda olmuş olması, kadın adayların en fazla 1.60 boyunda olmaları gerekmektedir.

Belediye personel alımı başvuru şekli tarihi:

İlk başvuru tarihi 20 Ekim 2022 olmuş olup 26 Ekim 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İstanbul Büyükşehir Belediyesi resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Yanlış yazı veya beyanda bulunan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Mülakat sonrası gerekli bilgi ve belgeler talep edilecektir.

Başvurusu kabul edilen adaylar İstanbul genelinde 7,5 Saat 3 vardiyalı şekilde görevde bulunacak


#Büyükşehir #Belediye #Güvenlik #Görevlisi #Alacak #Başvuru #Ekranı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu