İşkur İş İlanları

Danimarka İşçi Vizesi 3 Yılda Süresiz Oturum Hakkı #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

Danimarka İşçi Vizesi 3 Yılda Süresiz Oturum Hakkı Detayları :

1494 Kişi Okudu    –    32 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Danimarka #İşçi #Vizesi #Yılda #Süresiz #Oturum #Hakkı

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. merhaba bir sorum olacak size başka bir AB ülkesinde oturma ve çalışma iznim bulunmakta gidip orada sorunsuz iş bulabilir miyim ? yoksa başvuru yapmak şart mı?

  2. Eşim uluslararası lojistik mezunu ve Türkiye de 6-7 yıldır sektörde çalışıyor ancak Danimarka’da sektör ilanlarında genellikle danca isteniyor. Bu yüzden depo işi bulmayı düşünüyoruz.
    Acaba turist vizesi ile gidip işi okeyleyip sözleşme ile birlikte Danimarka’dan işlemleri halledebilir miyiz? Turist vizesini işçi vizesine çevirebilir miyiz? Direkt oturuma başvurulabilir mi? Eğer oluyor ise alanının dışında bir işte sözleşme yaparsa da olur mu?

  3. hocam yol göster,yardım et, gideyim Hollanda yada Danimarka ya .. wallahi kurtar hayatımıızı..işe girince ilk maaşım senin olsun .Ünv. mezunuyum yaş 42 ingilizce seviyem upper intermediate B2

  4. Merhaba iyi günler ben vize ile fransaya gidip ordan almanyaya trenle gidip orada vizem bittikten sonra iltica edersem benim fransaya vize ile geldiğim ortaya çıkarmı ve beni geri fransaya mı gönderirler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu