Kamu İş İlanları

Devlet Malzeme Ofisi Ankara 5 Kamu Personeli Alımı

Ankara ilinde bulunan Devlet Malzeme Ofisi iş ilanı yayımladı! Kurum tarafından yayımlanmış ilana göre bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 Kamu Personeli alımı yapacak. İlan detaylarında verilmiş Kamu Personeli alımı ile ilgili tüm detaylar açıklandı!

Devlet Malzeme Ofisi Kamu Personeli Alımı

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü kadrolarında görevlendirilmek üzere 5 Kamu Personeli alımı yapacağını açıkladı. Ankara ilinde bulunan Genel Müdürlük tarafından yayımlanmış ilana göre gerekli başvuru şartlarını taşıyan 5 Müfettiş Yardımcısı alımı gerçekleştirilecek. Alımlar 2 aşamalı yazılı ve sözlü sınav yapılarak olacak.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 48 inci maddesinde yer alan şartları taşıyor olmak.

Adayların 1 Ocak 2022 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmaları gerekiyor.

Üniversitelerin 4 yıllık Lisans eğitimi veren Siyasal Bilgiler, Hukuk, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri veya denkliği YÖK tarafından kabul edilmiş yurt içi ve dışında bulunan okullardan mezun olmak.

ÖSYM tarafından 2021 ve 2022 yıllarında yapılmış Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS-P48 puan türünde en az 80 ve üzeri puan almış olmak.

Adayların sağlık durumu itibariyle her türlü ilkim ve yolculuk koşullarına uyum sağlayabiliyor olmaları gerekiyor.

Ofis Müfettişliği için belirlenmiş karakter ve vasıflarına haiz bulunmak.

devlet-malzeme-ofisi-is-ilani.jpg

Müfettiş Yardımcısı Alımı İlanı Başvuru Şekli ve Tarihleri

Ankara’da bulunan Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanmış iş ilanına başvuruda bulunacak olan adayların müracaatlarını 24 Ekim ile 10 Kasım 2022 tarihleri arasında saat 23:59’a kadar e-Devlet sistemi üzerinden Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü – Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım sayfasından veya Kariyer Kapısı resmi web adresi kullanılarak elektronik ortamda yapabilecekler. Farklı şekillerde yapılan başvurular kurum tarafından dikkate alınmayacak.

Başvuru Kılavuzu


#Devlet #Malzeme #Ofisi #Ankara #Kamu #Personeli #Alımı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu