Oyun

Diablo IV açık beta sürümü için tarih verildi

Blizzard en sıkı hayranlarından bazılarına önümüzdeki haftalarda Diablo IV oynama imkanı sunacak. Kapalı beta testine katılacak olan oyuncular, özel oyun verilerinin incelenmesi doğrultusunda Diablo II: Resurrected ve Diablo III’ü uzun süre boyunca oynayanlar arasında seçilecek.

Kendisinin bu teste dahil olmayı hak ettiğini düşünen oyuncuların 11 Ekim’e kadar Battle.net hesaplarındaki “Battle.net’ten Haber ve Özel Teklifler Al” seçeneğini aktif hâle getirmesi gerekiyor. Ardından iş Blizzard’dan gelecek e-postayı beklemeye kalıyor.

Beta sürümünü PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 5 ve PS4’te oynamak mümkün olacak. Platformlar arasında çapraz oyun ve çapraz ilerleme desteği de oyunculara sunulacak. Oyunun herkese açık beta testi ise 2023’ün başlarında başlayacak.

Diablo IV için hazırlanan yeni beta, oyunun final deneyimine odaklanacak. Oyunun hikayesini oyun yayınlanmadan açığa çıkarmak istemeyen Blizzard, pek çok oyuncu için de finalin Diablo deneyiminin en önemli parçalarından biri olduğunu hatırlattı.

#Diablo #açık #beta #sürümü #için #tarih #verildi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu