İşkur İş İlanları

Frankfurt havaalanı işçi alımı açıklaması 2 #almanyaişçialımı


#almanyaişçialımı #almanya #işçialımı #almanyahaberleri

Bu videoda Frankfurt havaalanı işçi alımı olayının aslını ve yapılması gerekenleri anlattık. Aynı zamanda bir kaç kişi üzerinden örnekler vererek yurtdışına kalifiye bir kişinin nasıl çıkabileceğini örnek kişilerle anlattık.

3672 Kişi Okudu    –    78 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Frankfurt #havaalanı #işçi #alımı #açıklaması

almanya işçi alımı

İlgili Makaleler

21 Yorum

 1. Sen lojistik de calismissin🤣🤣
  Ben de öyle birnortamda hem yeni iscileri egitiyorum hemde paketleri kontrol ediyorum💪💪💪
  Hata yanlis paketle bulmak sirkete büyük masraflardan kurtarmak demek..

 2. Oğlum meslek lisesi uçak bakım teknisyenliği mezunu şu anda Burdur’da sivil hava ulaştırma işletmeciliği bölümünü kazandı geçen yıl dondurduk Polonya’da ingilizce hazırlık okudu bu sene başlayacak ingilizce B1 Plus nasıl bir yol izleyelim teşekkürler(Ekim’de 19 yaşında olacakayrıca Almanya’da amcası var)

 3. Abi kusura bakma bir yorum daha yazıcam çünkü senin kadar düzgün özgün doğru konuşanı görmedim. Bende ağır işlerde çalıştım. Turizmde. Biz Türkiye de çalışmıyormuşuz dedirtir adama. Dünyayı gezdim alman yolcu gemisiyle günde 10 saat aralıksız 6 ay her gün çalışırsın. Şöyle diyim kalkış avrupadansa yerine geldiğin adam öğlene kadar çalışır. Sen öğleden sonra sen çalışırsın. Bi sigara içiyim bi yemek yiyim yok. 10 dk saabit duramazsın. Alkol gırla içmeden dayanmak zordur. Hesapladında saatliğin 4.5 euroya geliyor. Farzet dışarı çıkıcan. Sabah 8 de başlar 12 de birersin 6 kadar iznin var. Orda yerse dışarı çıkarsan 6 dan sonra gece 23 kadar durmadan çalışırsın. Way be dedim. Böyle çalıştırılmış adam. Harbiden alman çalıştırır. Hiç iş güc0 kaybı olmaz. Düşün defalarca colombia cartegena da yorgunluktan çıkamadım. Aynen adamın iliğini sömürürler.

 4. Asıl gastronomi yeme içme sektörüne yol verirlerse turizmde adam kalmaz burda. Dediğin gibi dilini diplomanı belgelersen Oluru var. Zaten biz meinschiff yolcu gemilerinde çalıştım. Dediğin gibi gemiye kadsr getiriyorlar. Yeter ki kalifiye ol dil bil diploma olsun. Hazırlanacak yasa taslağına 1 diploma 2 sektöründe sigortalı çalışmış olduğun belgenecek 3 B1 en az belgelenmiş dil sertifşkası olacak 4 Kalifiye olacak ve belgeyeceksin 5 Belki mülakat iş yeriyle belki bütün bunlara sahipsen 6 ay iş aramaya bile gelebilirsin.

 5. Abi aynen dediğin gibi baktım. Çoğunda 5 yıl almanyada ikamet şartı koymuş adam. Dil bilsen de ikametkah etmemişseniz şans yok. Dediğin gibi burda tezgah hazırlayanlar var. Adamlar burda nerdeyse 1000 eueo hava parası istiyor. Ve dediğin gibi ortada daha fal yok yumurta yok.

 6. Hamza bey merhaba ,
  Turkiyede bi acentede konsolosluktan tanıdıklarım var 7 bin 💶 karşılığında dil sertifika si ve çalışabilir sertifikasını çıkartıp almanya hava alanında is guvencesi veriyor bi ay içerisinde ama kararsızım alımlar başladımi onuda bilmiyoruz

 7. Videoda anlatılanların hepsi doğru.Almanya gerçekten cennetten bir köşe.Oraya gidenin Türkiye'ye geri döndüğünde burda ki köle düzeninde ve çirkin sokaklarda yaşama şansı yok..
  ben Almanya da ki tüm havalimanlarina başvurdum İngilizce ve Fransızca biliyorum.4 yıl boyunca uçaklara valiz yükledim tüm sertifikalarim var..Almanya da ki tüm havalimanlarindan gelen cevap red.. Frankfurt havalimanı henüz cevap vermedi ama diğer havalimanları hep reddetti…Türkiye de havalimanında valiz yükleyen tecrübeli bir adamın Almanca bilmesi mümkün değil çoğu ilk okul mezunu.lise mezunu olsa ne olur o da bilmez Almancayi…benim Shengen vizem var hemen gelebileceğimi belirttim ona rağmen kesin olarak reddedildi..yani havalimanında Türk işçisi şu anda uydurma bir haber..franfurt tan olumlu cevap gelirse burdan bildiririm ama hiç umudum yok

 8. Hamza bey merhaba, Almanya'ya ağır vasıta ehliyetiyle gelinse herhangi bir lojistik firmasında iş başı olursa maaş ne kadar alınır. Bilgilendireceğiz icin şimdiden tşk ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu