Sinema Dizi
Trend

Ganyotçu En Komik Sahneler – Kolpaçino

ganyotçu en komik sahneler

Ganyotçu En Komik Sahneler – Kolpaçino

Ganyotçu en komik sahneler Kolpaçino (Tam adı: Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi), ganyotçu en komik sahneler başrollerinde Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş, Ali Sürmeli ve Hakan Ural’ın oynadığı 2009 yapımı Türk aksiyon komedi filmidir.

Öyküsü Şafak Sezer’e ait olan film, 29 Ekim 2009 günü gösterime girmiştir. 7 kişinin bir günde başına gelenleri anlatmaktadır.

Tayfun, İstanbul’un ünlü suç adamlarından Ateş’in yanında çalışmaktadır. Kendisinden mal çaldığını düşünen Ateş, Tayfun’u 10 gün içinde eksilen mallarını geri getirmek ve 50 bin dolarla cezalandırır. Tayfun bu parayı bulmak için Dolapdereli Sabri’den yardım ister.

Sabri ona bu parayı çıkarmanın yolu olarak illegal kumarhane işini önerir. Tayfun bu işe uygun olarak arkadaşı Özgür’ün evini düşünür.

Sabri ve Tayfun konuyu Özgür’e açar; Özgür, ailesinin tatile gitmesinden yararlanarak kumar gelirinden belirli bir pay karşılığında evini onlara kiraya verir. ganyotçu en komik sahneler

Kumarhanenin açılışından kısa süre sonra, İstanbul’un hatırı sayılı isimleri arasında oynanan barbut oyunu sırasında başlayan tartışmada Ateş’in yeğeni Hüseyin diğer bir mafya ailesinin başı olan Sırrı’nın ağabeyi Ekrem ve yanındaki adamını öldürür. ganyotçu en komik sahneler

Sırrı’nın, ağabeyinin öldürülmesinden kendilerini de sorumlu tutacağından korkan Sabri, Tayfun ve Özgür ile oyun sırasında odada olanlar cesetlerden kurtulmaya karar verir. ganyotçu en komik sahneler

7 kişilik ekip başlarından geçen maceralardan sonra ormanlık bir alanda cesetlerden kurtulmayı başarırlar, bu arada Sabri ile durumlarının ciddiyetini kavrayamayan Özgür arasında kavgalar yaşanır.

Temizlik için döndükleri evde Ekrem’in küçük kardeşi Sırrı tarafından yakalanırlar ve götürüldükleri çamaşırhanede sorguya çekilirler.

Tam bu sırada Ateş ve adamları Sırrı’yı baskına uğratır. Ailelerin birbirlerini yok ettiği çatışmada çamaşır makinesinin içine saklanarak kurtulurlar. ganyotçu en komik sahneler.

Ganyotçu En Komik Sahneler | Kolpaçino Şafak Sezer Filmleri

Oyuncular
Aydemir Akbaş – Dolapdereli Sabri
Şafak Sezer – Özgür
Ali Çatalbaş – Tayfun
Ebubekir Öztürk – Ganyotçu
Serkan Şengül – Galerici Şahin
Kemal İnci – Kudret
Güzin Usta – Sabriye
Ali Sürmeli – Ateş
Hakan Ural – Sırrı
Hüseyin Elmalıpınar – Hüseyin
Abidin Yerebakan – Ekrem Abi
Eriş Akman – Emrullah
Ömer Kurt – Kamil
Gizem Denizci – Burcu
Cenk Kangöz – Taarruz
Haktan Pak – Ercan
Duygu Özçelik – Pelinsu
Ahmet Baki Kurtuluş – Bekir
Özkan Ayalp – Ekrem’in Adamı
Kaan Ertem – Trafik Polisi
Alper Kemal Alp – Tunç
Burak Öncü – Burak
Hakan Aysev – Kendisi

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu