Kamu İş İlanları

Garson Alımı İş İlanları! Kamu İdaresi Sürekli İşçi Alımı

Garson olarak çalışmak için iş arayanlara sevindirici haber geldi! Kamu İdaresi garson alımı iş ilanları yayımladı. Kurum tarafından yayımlanan ilana göre sürekli işçi alımı yapılacak. İlan detaylarında verilmiş olan şartları taşıyor olmak yeterli olacak.

Kamu İdaresi Sürekli İşçi Alımı Yapıyor

Urit Urla İnşaat Turizm İnsan Kaynakları San. Tic. Ltd. Şti. kadrolarında görevlendirilmek üzere 1 Garson alımı yapılacak. Kamu İdaresi tarafından İŞKUR Kurumdışı Kamu İşçi Alımı iş ilanları sayfasında yayımlanmış ilana göre sürekli işçi olarak çalışacak adayların taşıması istenilen bazı şartlar da ilanın detaylarında yer verilmiş durumda.

kamu-idaresi-surekli-isci-alimi.jpg

Garson Alımı Başvuru Şartları Neler?

Kurum tarafından yayımlanmış Garson alımı ilanına başvuru yapacak adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Kamusal haklardan mahrum bulunmaması gerekiyor.

18 Yaşını doldurmuş olmak.

Daimi olarak çalışacak olan personelin ilgili meslek kolunda yeterli eğitimi almış ve mesleki iş deneyimine sahip olması gerekiyor.

Garson olarak çalışmaya engel herhangi bir engeli bulunmamak.

İlana göre sürekli işçi alımı olarak yapılacak alımlarda adayların emekli olmamaları gerekiyor.

Erkek adayların askerlik ile ilişiğinin olmaması gerekiyor.

garson-alimi-is-ilanlari-kamu-idaresi-surekli-isci-alimi.jpg

Sürekli İşçi Alımı Başvuru Süreci ve Tarihleri

Urit Urla İnşaat Turizm İnsan Kaynakları San. Tic. Ltd. Şti. tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Kurumdışı Kamu İşçi Alımı iş ilanları sayfasında yayımlanmış ilana başvuruda bulunacak adayların müracaatlarını 22 Eylül 2022 ile 26 Eylül 2022 tarihleri arasında yapmaları gerekiyor. Başvurular İzmir ilinde bulunan şirketin kurum muhasebe sorumlusu mail adresine başvuru formu gönderilerek yapılabilecek.


#Garson #Alımı #İş #İlanları #Kamu #İdaresi #Sürekli #İşçi #Alımı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu