Oyun

GTA 6 beklenenden erken çıkabilir

Rockstar Games’in GTA 5 geliştiricilerine emekleri için teşekkür mesajı göndermesinin ardından GTA 6’nın beklenenden daha erken yayınlanabileceğine dair bazı ipuçları ortaya çıktı.

Rockstar Games bu yılın ilk günlerinde Grand Theft Auto 6 için hazırlıkların başladığını açıklamış, ancak detay paylaşmamıştı. Oyun hakkında çeşitli söylentiler ise bir süredir etrafta dolaşıyor. Bunlardan birisi de oyunun yeniden Vice City’de geçebileceği olsa da, henüz resmi bir detay paylaşılmış değil.

Rockstar’ın internet sitesine eylül ayıyla birlikte yeni bir sayfa eklendi. Bu sayfada yıllardır GTA 5 ve GTA Online için çalışan çok sayıda geliştiriciye teşekkür ediliyor. Sayfadaki mesajda şu ifadeler yer alıyor: “Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online küresel ekibimizin uzun yıllardır sergilediği ortak çalışmayı temsil ediyor. 2013’ten günümüze kadar bu oyunlara katkı veren herkese teşekkür ediyoruz.”

Sayfada neredeyse 6 bine yakın geliştiricinin, tasarımcının ve programcının adını görmek mümkün oluyor. Bu teşekkür sayfası, bazıları tarafından GTA 5 için “sonun başlangıcı” olarak değerlendiriliyor. GTA 5 defterinin kapanmasının da GTA 6 döneminin başlangıcının sinyali olduğu söyleniyor.

#GTA #beklenenden #erken #çıkabilir

Facebook

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu