Kamu İş İlanları

Havalimanları 20 Personel Alımı İşkur İlan Numaraları

Havalimanları 20 Personel alımı gerçekleştirmek üzere yeni İŞKUR iş ilanları yayınlandı. Havlamalarında çalıştırılmak üzere 20 personel istihdam edilmek üzere başvuru ekranları aktif edilerek açıldı. Müracaat edecek adaylara duyurulur.

Havalimanları Personel Alımı

Havalimanlarına personel desteği artması üzere yeni istihdamları sağlayacak İŞKUR iş ilanları yayınladı. Havalimanları istenilen personel istihdamlarında adaylar tarafınca kurumun belirttiği nitelikleri taşıdıkları sürece müracaat edebileceklerdir. Havalimanı bünyesinde çalışmak isteyen adaylara kapı aralayarak yeni bir işçi personeli alımıyla birlikte güncel olarak ekranlarda. Havalimanı tarafınca istenilen nitelikleri taşıyan adaylar ön müracaatta bulunarak değerlendirme aşamasına alınarak nitelikleri taşıyan kişilerin başvuruları onaylanacaktır.

Alım Yapılacak Branş Nitelikleri

Adayların Türkiye Cumhuriyeti’nde bulunmaları.

Erkek Personel adayların mecburi vazifeleriyle yükümlü olan askerlik hizmetlerini tamamlamaları gerekmektedir. Meslek liseleri tesisat veya eşdeğer alanlardan bulunmaları. Sıhhi tesisat uygulama ve bakım onarım tecrübesi olması. Meslek Yüksekokullardan; elektrik bölümlerinden mezun. Elektrik arıza ve tekniğine bakabilecek. EKAT belgesi bulunması. Network bilgisini bilen. Teknik dokuman ve projeleri okuma, anlama düzeyde. Kablolama ve bileşenler hakkında bilgiye hâkim. En az iki yıl tecrübe sahibi olan. Bilgisayar ve Microsoft Office yazılımlarımı iyi bilen.

Kişinin vardiyalı sisteme uyum sağlayabilmesi. Adayların iş sağlığı ve güvenliği kurallarına, kalite yönetim sistemlerine uygunluk gösterebilecek. Sağlık problemleri olunmadığına dair sağlık kurullarından çalışmasına etkileyecek hastalık bulunmadığına ötürü sağlık raporu. İş ortamında araştırmacı çözümleyici, analizci sorumluluk alabilen adaylardan aranmaktadır.

thy-personel-alimi2.jpg

Alım Yapılacak Branş Türü

Elektrik Teknisyeni

Alım Yapılacak Müracaat Şekli Ve Tarihi

Muğla Personel Alımı: Adaylar 18 Ekim 2022 ile 21 Ekim 2022 tarihine kadar müracaat edebileceklerdir. Müracaat şekli İŞKUR üzerinden verilen ilan numarasıyla birlikte müracaat edebileceklerdir. İş İlan numarası: 000070444206 – 00007047050 – 00007054673.


#Havalimanları #Personel #Alımı #İşkur #İlan #Numaraları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu