Mobil

Honor 80 GT tanıtım tarihi belli oldu

Honor yıl bitmeden akıllı telefon portföyüne yeni bir cihaz daha ekleyecek. Bu akıllı telefon 26 Aralık’ta tanıtılacak Honor 80 GT olacak. Akıllı telefon bir süre önce Çin’de 3C sertifika kurulu tarafından onaylanmıştı.

Honor’un bu etkinlikte tanıtacağı tek ürün 80 GT olmayacak. Şirket yeni bir Honor Pad tableti de aynı etkinlikte gözler önüne çıkaracak. Tabletin özellikleri konusunda detaylar bilinmese de, paylaşılan afişte kalem desteğini ve LED flaşı görmek mümkün oluyor.

Honor 80 serisi geçtiğimiz kasım ayında tanıtılmıştı. 80 GT bu serinin dördüncü üyesi olacak. Akıllı telefonda Honor 80 ve 80 Pro’da olduğu gibi üç arka kamera bulunacak. Ancak kamera modülü 8 rakamına ve sonsuzluk işaretine benzemeyecek.

Kamera tasarımı ve ses kontrol tuşlarının yerleşimi, yeni Honor Pad tabletin tamamen yeni bir cihaz olacağını gösteriyor. Dedikodulara göre, bu tablet Honor V8 Pro adıyla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Honor 80 serisinin yeni üyesinin tanıtım tarihi belli oldu

Honor 80 GT için yeni paylaşımlar bekleniyor

Honor 80 GT ve yeni Honor tabletin tanıtımı için bir hafta daha sabretmek gerekiyor. Dolayısıyla bu süre zarfında telefonla ve tabletle ilgili yeni paylaşımlar ve sızıntılarla karşılaşmak sürpriz olmayacaktır.

#Honor #tanıtım #tarihi #belli #oldu

Facebook

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu