Kamu İş İlanları

İlkokul-Lise-Önlisans-Lisans Herkes Başvurabilir! 351 personel alımı

Kamu kurumlarında iş arayanlar için her türlü öğrenim düzeyinde personel alımı yapılacağı ilan edildi. ilkokul lise önlisans lisans olan herkesin başvuru yapabileceği personel alımı ilanları yayınlandı.

Kamu dairelerinde iş arayanlar için Müjde verildi. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışacak ilkokul lise önlisans ve lisans mezunu kişiler arasında personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Alımı Yapılacak Kontenjanlar Şu Şekilde Olmuştur;

188 Okul öncesi Öğretmeni, 53 Çocuk Gelişimi ve Eğitim Uzmanı, 21 Aşçı, 27 Aşçı Yardımcısı, 3 Bulaşıkçı, 27 Garson, 1 Planlama Mühendisi ( Harita Mühendisi ), 15 Planlama Mühendisi ( Mimar – Harita Mühendisi – Şehir ve Bölge Planlamacı ), 1 Büro İşçisi ( Acil Durum ve Afet Yönetimi ), 9 Temizlik Personeli, 2 Elektrikli Araç – Mekanik Bakım Personeli, 1 Elektrikli Araç – Karasoer Bakım Personeli, 1 Müdür ( Proje Kontrol Müdürü ), 1 Büro Personeli ( Satın alma Personeli ), 1 Uzman personel alımı yapılacaktır.

Personel Alımı İş İlan Başvurusu Nasıl Yapılır

Kamu personel alımı iş ilanlarında başvuru yapacaklar için başvuruları yalnızca online olarak elektronik ortamda yapılabilecek olup farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

İstanbul Büyükşehir belediye başlanlığına ait kariyer sayfasına giriş yapan adaylar veya aşağıda başvuru ekranı linki olarak verilen linke tıklayan adaylar giriş yaptıktan sonra hangi ilana başvuru yapmak istiyorsa seçip başvuru yapabileceklerdir.

Personel alımı iş ilanları için başvurular alınmaya başlanmıştır. En geç müracaatlar ise Kasım ayının ilk haftası son bulacakları.

Başvuru ekranı.


#İlkokulLiseÖnlisansLisans #Herkes #Başvurabilir #personel #alımı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu