Kamu İş İlanları

Kasım Ayı 450 Personel Alımı İş İlanları

Personel alımı ilanları kapsamında kasım ayı iş ilanları yayınlandı. Ondan fazla farklı kamu kurumu 450’den fazla personel alımı yapacaktır. Devlet daireleri iş ilanları için detaylar belirlendi. İşte detaylar…

Kamuda iş ilanları arayanlar için kasım ayı iş ilanları yayınlanıyor. 450 personel alımı için kurumlar tarafından yayınlanan ilanlarda tecrübeli ve tecrübesiz kişiler arasından devlet personeli alımı yapılacaktır.

THK Personel Alımı

Türk Hava Kurumu tarafından resmi gazetede geçtiğimiz günlerde yayınlanan iş ilanlarında 5 kamu personeli alımı yapılacaktır. Türk Hava Kurumu iş ilanlarına başvuruda yapılacak adaylar için başvurular 10 Kasım tarihine kadar devam etmektedir.

THK iş ilanları için tıklayınız.

İBB Öğretmen Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 224 öğretmen alımı yapacağını duyurdu. 180 okul öncesi öğretmeni alım, 44 çocuk gelişimi ve eğitmeni alımı olacak şekilde 224 öğretmen ataması yapılacaktır. Öğretmen olmak isteyenlere müjde verildi.

Hemen Tıkla başvur.

Üniversite Sözleşmeli Personel Alımı

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi tarafından alım yapılacaktır. Sözleşmeli personel alımı gerçekleştireceğini duyuran İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü üniversite bünyesinde çalışacak memur alımı yapacak.

Sözleşmeli personel alımı ataması için tıklayınız.

Belediye İş İlanları

Belediyeler de Kasım Ayı iş ilanları yayınlıyor. Tuzla Belediyesi 5 kamu personeli alımı yapıyor. Çalışacak bireylere gelir olarak servis+ SGK+ maaş+ yemek+ fazla mesai verileceğini belirtti.

Belediye iş ilanları için tıklayınız.

Ticaret Bakanlığı 175 Devlet Memuru Alımı

Gıda Mühendisi (46 kişi), Ziraat Mühendisi (40 kişi), Kimya Mühendisi (18 kişi), Tekstil Mühendisi (12 kişi), Kimya (7), Biyoloji (6), Hukuk (13), İktisat (8), Kamu Yönetimi (7), Uluslararası İlişkiler (6), İşletme (6), Maliye (6) bölümleri olacak şekilde devlet memuru alımı atamaları yapılacaktır.

175 devlet memuru alımı için tıklayınız.

Sağlık Bakanlığı Güncel Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı 17 güncel personel alımı resmi gazete yolu ile kamuoyuna duyurdu. Sözleşmeli güncel personel alımı yapacağını duyuran Sağlık Bakanlığı, atama için her şeyin hazır olduğunu belirtti.

Sağlık Bakanlığı ilanı için tıklayınız.

THY 45 Üst Yaşlı Personel Alımı

THY bünyesinde iş arayanlar fakat yaş şartına takılanlara müjde geldi. 45 üst yaş şartı ile personel alınacak.

THY iş başvurusu için tıklayınız.

KOSGEB Kamu Personeli Alacak

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı 13 kamu personeli ataması yapılacak. Gerekli şartları taşıyan herkes başvurabilecek.

Başvuru için tıklayınız.


#Kasım #Ayı #Personel #Alımı #İş #İlanları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu