Kripto Para
Trend

Kripto Para Kazan 2022

Kripto borsalarına abone olarak para kazanabilirsiniz. Çeşitli borsaların aktif kampanyaları var. Aktif kampanyalar güncellendikçe eklenecektir.

Kripto Para Kazan

Kripto Para Kazan 2022, Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım tavsiyesi teşkil etmez. Bu makale bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yasal sorumluluk kabul edilmez.

Kripto Para Nedir?

Kripto Para, borsalarda kullanılabilecek tamamen dijital, şifreli bir sanal para birimidir. Bazıları için geleceğin para birimidir.

Günümüzde kripto para birimleri birçok kişi tarafından duyulan ve devlet başkanlarından dev şirketlere kadar oldukça ilgi gören bir olgudur. Kriptografi, takas işlemlerini doğrulamak ve güvenli bir şekilde yürütmek için kullanılır. Fiziksel karşılığı yoktur.

Aslında banka ve kredi kartları ile harcanan ve aktarılan paralar da sanal para birimidir çünkü bu işlemler sadece sistem verilerini değiştirir. Kripto para birimi de aynı çalışma prensibine sahiptir. Ancak, herhangi bir kurum veya hükümet tarafından yönetilmeyen merkezi olmayan bir sistem var ve bu da sistemi daha güvenli hale getiriyor.

Kripto Para Kazan
Kripto Para Kazan

Kripto Para Yasal Mıdır?

Kripto para kazan birimlerinin yasallığı ülkeden ülkeye değişmektedir. Bazı ülkeler, kullanımına ve ticaretine açıkça izin verirken, diğerlerinin yasal statüsü belirsiz veya değişkendir. Bazı ülkeler kripto para birimlerinin kullanımını yasakladı veya kısıtladı.

“Bitcoin yasal mı?” Bunun gibi sorular birçok kişi tarafından sorulur. Şu anda Türkiye Cumhuriyeti hükümeti tarafından bitcoin kullanımına ilişkin herhangi bir yasa veya kısıtlama bulunmamaktadır, bu nedenle cüzdanınızda bitcoin veya diğer kripto para birimleri bulundurmak, satın almak veya satmaktan dolayı cezalandırılmanız olası değildir. Kripto Para Kazan

Nexo Borsası – 25 Dolar Kazan

İngiltere merkezli güvenilir kripto borsası NEXO, yeni üyelere 25$ bonus ödüyor.

➤ 25$ ödül almak için yapmanız gerekenler;

Çok basit işlemler;

referans linki; https://nexo.io/ref/rhxklxxh2r?src=web-link

Tıklayın ve giriş yapın ve kimliğinizi doğrulayın  (gelişmiş doğrulama gerektirir) Kayıtsız üyelikle bonus almazsınız. Kripto Para Kazan

En az 100 $ veya daha fazla kripto para yatırır ve 30 gün boyunca tutarsınız. ✔ (USDT’YE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN TAVSİYE EDİLİR)
30 gün şartı yerine getirildikten sonra, bonus ödemeniz Bitcoin olarak hesabınıza yatırılacaktır. ✔

 Yatırım yapıldıktan sonra BTC ödemesi anında değer üzerinden cüzdanınıza bağlanacaktır. 1 ay sonra borsadan aldığınız ödül bitcoin fiyatına göre biraz artabilir veya azalabilir.

BlockFi Borsası – 10 Dolar Kazan

Merhaba arkadaşlar, BlockFi, çoğumuzun aşina olduğu ABD merkezli bir kripto para borsasıdır. Günümüzde BlockFi yeni üyelere güzel bir kazanç fırsatı sunuyor. 100$’lık depozitonuzu 1 ay boyunca saklarsanız, 10$ BTC alacaksınız. Fiyatlar her zaman her ayın 2. Cuma günü ödenir. 30 günlük ödemesiz süreniz, 100$’ı tutmaya başladıktan sonraki diğer ayın 2. Cuma gününden önce sona ererse, o ay alırsınız, aksi takdirde ödemeniz bir sonraki aya kalır. Kripto Para Kazan

Yönlendirme koduyla kaydolun ve KYC’yi doğrulayın

referans linki; https://blockfi.com/?ref=8782270a

Referans kodu: 8782270a

 • 103$ değerinde LTC gönderin ve ardından USDT’ye dönüştürün
 • İşlemler için bu kadar, şimdi sadece önümüzdeki ayın 2. Cuma günü görülüyor.
 • Ayda 1 çekim için herhangi bir ücret yoktur, BTC ödülünüz geldiğinde USDT’ye çevirin ve ERC-20 ağı üzerinden ücretsiz olarak başka bir borsaya çekebilirsiniz.

Black Borsası – 10 Dolar Kazan

Black Exchange, bir hesap açtığınızda 10 ABD doları ödül verir, 10 ABD doları çekmek için 10 ABD doları yatırmanız gerekir.

Yatırımı yaptıktan sonra aynı gün içerisinde toplam 20$’ı borsanıza çekebilirsiniz.

referans linki; https://black.com/r/bpo

Referans kodu: bpo

 • Sağlanan bağlantıyı kullanarak kayıt olabilir ve bir hesap açabilirsiniz.
 • Daha sonra 1-2 hafta beklemeye alınacaksınız.
 • Kimlik doğrulama için size bir e-posta gönderecektir.
 • E-postadan sonra kimlik doğrulaması yaparsanız, 10 dolarlık ödül 10 dakika içinde hesabınızda görünecektir.
 • Ödülü geri çekmek için 10-11$ civarında Dogen gönderin.
 • 10 USDC olacak, dönüştürme bölümünden Doge coin’e dönüştürün.
 • Daha sonra tüm Doge Coin’leri çekebilirsiniz. Kripto Para Kazan

CakeDefi Borsası – 50 Dolar Kazan

Cake Defi borsası, siteye bir referans bağlantısı veya kodu ile kaydolanlara, KYC’yi tamamlayanlara ve 50$ yatıranlara 40$’lık DFI jetonları veriyor. Bu bonus anında hesabınıza aktarılacaktır. Ancak 180 günlük bir engelleme süresi geçerlidir. Bu süre sonunda geri çekilebilirsiniz. Ayrıca, hesabınızdaki Dfi jetonu bu kilitlenme süresi boyunca size günlük kazanç sağlayacaktır. Learn-win’den aldığınız 10 doları 30 gün sonra çekebilirsiniz. Yatırdığınız 50 TL’yi anında hesabınıza çekebilirsiniz. Kripto Para Kazan

NOT: Kampanya koşulları 15.04.2022 tarihinde değişmiştir, hesabınıza yatırılan 50$’ı 1 AY boyunca tutmanız gerekmektedir.

referans linki; https://cakedefi.com/?ref=892241

Referans kodu: 892241

NOT: Dondurucu sayfasına giderek Otomatik Yenileme işaretlerini devre dışı bırakın.

Öncelikle alacağınız ödüllerden bahsedeyim.

 • Bir referans bağlantısı ile kaydolmak ve 50$ yatırmak ve çekmek için 40$ DFI Token ÖDÜLÜ
 • DefiChain ile tanışın ve $5 DFI Token ÖDÜLÜ kazanın
 • Bitcoin Öğrenin – $5 DFI Token ÖDÜLÜ kazanın Kripto Para Kazan

Sınav Cevapları

DefiChain Test Cevapları = 1A 2B 3C 4B 5D
Bitcoin Test Cevapları = 1A 2C 3D 4D 5D

Kripto Para Kazan

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu