Sinema Dizi

Küstüm Çiçeği – Gelsin Hayat Bildiği Gibi (20.Bölüm)33371 Kişi Okudu    –    396 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Full bölümü izlemek için ➞

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

⦿ Gelsin Hayat Bildiği Gibi Kanalına Abone Ol:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Resmi Hesapları:

► BKM Kanalına Abone Ol:
► Çok Güzel Hareketler Kanalına Abone Ol:
► Güldür Güldür Show Kanalına Abone Ol:

#bkm #gelsinhayatbildiğigibi #yenidizi #beşiktaşkültürmerkezi

#Kustum #Cicegi #Gelsin #Hayat #Bildiği #Gibi #20.Bölüm

*

İlgili Makaleler

16 Yorum

  1. İstihbaratın tek işi eşlerimizi anlamak ve onlara nasıl davranmamız gerektiği. İşte gençlik dizi temasinin etkisi. Dizi olurda ikinci sezonu görürse ki görürse şaşırırım ama isterim görmesi ciddi bir değişim (Tema anlamında) ile çok daha iyi olur. Çok değişik hikâyeler izleyebiliriz. Tabi bu değişim riskte doğurur

  2. Küstürdün sadi Son Gül ünü☹Songül gerçekten küstüm çiçeği kadar narin hesap sorarken bile alındığını belli ediyodu. Bana bak kız arkadaş mı yaptın sen derkenki düşen yüz ifadesi, sadi oyun oynayacakları zaman getiriyim mi tavlayı dediğinde askerlik arkadaşın mıyım derkenki her ne kadar romantizm mi istyosan diye sadiye sorsada kendininde bir kadın olarak ilgi beklediğini kırılgan ses tonuyla ifade etmesi. Ama bu sefer o kadar küstü ki ağlayamadan hesap soramayacağını bildiği için sustu çabuk gönlünü al sadi çiçeğinin yine gülücükler saçsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu