Kamu İş İlanları

Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alımı Online Başvuru Ekranı

Kuveyt Türk personel alımı için başvuru ekranı yayımladı. Kariyerini katılım bankacılığı alanında şekillendirmek isteyen adaylar Kuveyt Türk’ün işe alım portali katıl bize’ de yayınlanan işe alım ilanları üzerinden başvurular iletilecektir.

Katılım bankası personel alımı yapacak. Yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Kuveyt Türk katılım bankası bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere online personel alımı başvuru ekranı yayımladı. İlana göre İşe alım süreci olumlu olarak kapanan çalışan adayına işe alım kararı tebliğ edilecektir.

Şehir ve kadro karşılıkları aşağıda sunduğumuz başvuru ekranı içerisinde mevcuttur. Türkiye genelinden başvuru kabul etmektedir.

Kuveyt Türk Personel Alımı Başvuru Genel Şartları;

Katılım bankacılığında katılmaya istekli, takım çalışmasında başarılı, iletişim ikna becerisi kuvvetli ve başarılı odaklı adaylar başvuru yapabileceklerdir.

kuveyt-turkbina.jpg

Kuveyt Türk, Katılım Bankacılığı okulu olmak yolunda emin adımlarla ilerlerken çalışanlarının ve çalışan adaylarının mesleki ve kişisel gelişimlerini önemser. Bunun doğal bir sonucu olarak, İşe alım süreci olumsuz olarak kapanan çalışan adayına ise karar tebliğinin yanı sıra kendi gelişimlerine destek olabilecek bilgiler aktarılır. Böylece işe alım süreci olumsuz olarak sonlanan çalışan adayları için katılım süreci ciddi bir gelişim formu olacaktır.

İşe alım süreci olumlu olarak kapanan çalışan adayına işe alım kararı tebliğ edilecektir.

Bankada, çalışan adayları ile gerçekleştirilen mülakatlar sonrası İşe Alım Komitesi’nde değerlendirme gerçekleştirilir. Bu komite aracılığı ile işe alım süreçleri daha şeffaf ve çok yönlü değerlendirmenin olduğu bir şekilde tamamlanır.

banka-logo.jpg

Banka Personeli Alımı Başvuru Şekli;

Başvurular Kuveyt Türk katıl bize resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır. Başvuru ekranı için tıklayınız


#Kuveyt #Türk #Katılım #Bankası #Personel #Alımı #Online #Başvuru #Ekranı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu