Kamu İş İlanları

Merkez Bankası 50 Kamu Personeli Alımı Sonuçları Ne Zaman

Merkez Bankası 50 kamu personel alımı başvuruları 1 Ekim 2022 tarihinde başlamış olup başvuru süreçleri sona ermiştir. Veznedar yardımcısı alımı yapılıyordu. Adaylar yaşanacak süreçleri ve ne zaman sonuçları açıklanacağı konusunda araştırma yapmaya başlad

Kamu Kurumu 50 Personel Alım Sonuçları Ne Zaman

Merkez Bankası istihdam sonuçları ne zaman açıklanacağı konusunda adaylar merakla bekliyor. Banka personeli alımı istihdam edilmek üzere yeni alımlarını başlatmış olup kurum bünyesinde çalışmak üzere yapılıyor. İlan edilen memur alımı başvurularında belirtilen genel ve özel şartları taşıyan adayların başvuru formları incelenerek müracaatları onaylanacaktır. Talep edilen başvuru süreci içerisinde adaylar müracaatlarını gerçekleştirmiş olması gerekiyor. Adayların başvuru süreci dışında müracaat edenler başvuruları onaylanmadı.

Banka Görev Pozisyonu ve Gerekli Nitelikler

Kamu İş yeri tarafından ilan edilen ilanda alınacak pozisyon Bilişim Uzman Yardımcısı olarak alım gerçekleşecektir. Aday nitelikleri: Bilişim Teknoloji Stratejileri, Ülke Ekonomisi finansal alanında bilgili, yazılım, donanım, iletişim altyapı güvenliği sistemlerinde görev yapabilecek. Rezerv yönetim piyasasını takip edebilecek. Banka veri tabanı sistemi kontrolünü sağlayabilecek. Belirtilen branş alanından 4 yıllık fakültelerden mezun olmak.

İlan Tarih Süreci ve Müracaat Adresi

Banka personel alımları 1 Ekim 2022 ile 24 Ekim 2022 /23:59 sürecine kadar başvuruları yapılmıştı. Başvuruda bulunacak adaylara duyurulur. Veznedar yardımcısı alımı olarak sonuçlandırılacaktır.

Anlık olarak adaylara sonuç ve sınav sistemi hakkında bilgilendirme sunacağız. Kasım ayı içerisinde sonuçlar erişime açılacak.


#Merkez #Bankası #Kamu #Personeli #Alımı #Sonuçları #Zaman

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu