Sinema Dizi

Netflix The Gray Man’i seriye dönüştürecek

Netflix The Gray Man filmini geçtiğimiz hafta izleyicilerle buluşturmuştu. Şirketin bu filmle ilgili planları ise oldukça büyük görünüyor. Netflix’ten yapılan açıklamada, The Gray Man’in hem devam filminin çekileceğini hem de bir yan hikayenin ekranlara getirileceği belirtildi. Şirket filmi büyük bir casusluk serisine dönüştürmeyi planlıyor.

Netflix’ten yapılan açıklamada, devam filminin geliştirme çalışmalarının başladığı ve projede başrollerden Ryan Gosling’in, yönetmenler Joe ve Anthony Russo’nun ve yazarlardan Stephen McFeely’nin yer aldığı belirtildi. Filmin yayın tarihi konusunda ise henüz bilgi verilmedi.

Yan hikayenin anlatılacağı filmde ise Deadpool serisinin yazarlarından Paul Wernick ve Rhett Reese senaryoya imza atacak. Netflix filmin genel hikayesi konusunda şimdilik sessiz kalmayı tercih ediyor.

Filmin yönetmenleri Russo Kardeşler, The Gray Man’e gösterilen ilgiyi “olağanüstü” olarak tanımladı ve şu ifadeleri kullandı: “Dünyanın dört bir yanındaki hayranların filmi heyecanla karşılamasına teşekkür ediyoruz. Muhteşem karakterlerin bulunduğu bu filmin genişletilmiş bir evrenin parçası olmasını istemiştik. Dolayısıyla Netflix’in Ryan’ın da oyuncu kadrosunda olduğu bir devam filmini ve ikinci bir senaryo üstünde çalışmasından dolayı mutluluk duyuyoruz.”

Netflix The Gray Man dışında başka seriler de hazırlıyor

Netflix The Gray Man dışında başka film serileri üstünde de çalışıyor. Rian Johnson’un yönettiği Knives Out’un devam filmlerinin haklarını alan şirket, Zack Snyder’ın zombi filmi Army of the Dead’in devam filmlerini de izleyicileriyle buluşturacak.

#Netflix #Gray #Mani #seriye #dönüştürecek

Facebook

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu