Kamu İş İlanları

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 2 Sözleşmeli 4/B Personel Alacak

Kamu personel alımları kapsamında resmî gazete aracılığı ile Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi 4/B sözleşmeli kapsamda 2 personel alacak. Sözleşmeli personel alımı için üniversite yaptığı duyuruda personel alımı başvurularının nasıl ve hangi tarihlerde y

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi sözleşmeli personel alımları kapsamında 2 kişilik kontenjan açtığını belirtti. Üniversite 4/B sözleşmeli 2 personel alacak. Üniversite memur alımı ve personel alımı için duyuru yaptı.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için hazırladığı ilanda sınav yolu ile personel seçeceğini kılavuz halinde sundu.

mer-halisdemir-universitesi-personel-alimi-resmi-gazete-ilani.jpg

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Alımı İş Başvuru Tarihleri

Üniversite memur alımı için başvuruda bulunacaklar başvurular bugün itibari ile alınmaya başlanmıştır. En geç başvuru tarihleri ise 7 Ekim olarak belirlenmiştir. Yani adaylar başvurularını 23 Ekim tarihi itibariyle yapmaya başlaya bilecek olup en geç başvurular 7 Ekim 2022 tarihinde sona erecektir.

Müracaatlarını sağlayacak adaylar için başvurular şahsen veya posta yolu ile yapmaları gerekmektedir. Üniversitenin resmi sayfası üzerinden yayınlanan Sözleşmeli Bilişim Personeli Başvuru formunu çıkartıp doldurduktan sonra başvuruda gerekli olan belgelerinde eklenmesinin ardından üniversiteye ulaştırılması gerekmektedir.

mer-halisdemir-universitesi-memur-alimi-is-duyurusu.jpg

Memur olarak çalışmak isteyenler için başvurular belirtilen tarihler içerisinde Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Merkez Yerleşke, Bor Yolu Üzeri, Niğde, 51240 adresine başvuru formunu ve belgeleri ileterek yapacaklardır.

Devlet Personel Alımı Başvuru Şartları

Kıdemli personel alımı için adayların kamu kurumlarında veya kuruluşlarında yazılım uzmanı olarak en az 10 yıl çalışması, çok katmanlı mimari konusunda bilgiye ve deneyime sahip olma ve bilgisayar yazılım uzmanlığı konusunda gerekli olan tüm şartları taşıyan kişiler arasından devlet memuru alımı yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu


#Niğde #Ömer #Halisdemir #Üniversitesi #Sözleşmeli #Personel #Alacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu