Mobil

OnePlus 11 için 16 GB RAM doğrulaması

OnePlus 11 yakında Çin’de gözler önüne çıkacak. Akıllı telefonun küresel lansmanı ise 7 Şubat 2023’te gerçekleştirilecek. OnePlus yeni amiral gemisi hakkında bazı işaretleri verse de, çok fazla detay paylaşmış değil. Şirketten telefon hakkında yeni paylaşımlar beklenirken, AnTuTu’nun benchmark testinin sonuçları daha fazla detaya ulaşmayı mümkün kılıyor.

Telefon testten PBH110 model numarasıyla geçti. Test sonucu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemcinin varlığını bir kez daha doğruluyor. Bu işlemciye 16 GB RAM ve 512 GB UFS 4.0 depolama alanı eşlik ediyor. Android 13 işletim sistemi ve 120 Hz 6.7 inç QHD+ ekran da telefonun özellikleri arasında yer alıyor.

Akıllı telefon testten 1.341.080 puanla ayrılıyor. Bunun aynı işlemciye ve RAM kapasitesine sahip başka telefonların aldığı puandan daha yüksek olduğunun altını çizmek gerekiyor.

OnePlus 11 Hasselblad ile birlikte geliştirilen üç arka kamerayla gelecek

OnePlus’tan kısa süre önce yapılan paylaşımlar Hasselblad’ın desteğiyle geliştirilmiş üç arka kamerayı ve bildirim kızağının varlığını göstermişti.

OnePlus 11’in Çin’de ne zaman gözler önüne çıkacağı konusunda şu an için bir tarih paylaşılmış değil. Akıllı telefona küresel lansmanında OnePlus Buds Pro 2 kablosuz kulaklığın eşlik edeceği de daha önce açıklanmıştı.

#OnePlus #için #RAM #doğrulaması

Facebook

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu