Mobil

Oppo Find N2 ve N2 Flip tanıtımı için yeni iddia

Oppo’nun Inno Day etkinliği geçtiğimiz yıl 14 Aralık’ta başlamış ve etkinliğin ilk gününde MariSilicon X nöral işlemci birimi ve içeri çekilebilen kamera, ikinci gününde ise Find N katlanabilir telefon tanıtılmıştı. Bu telefonun takipçisi Oppo Find N2’nin ve bir diğer katlanabilir telefon olan Find N2 Flip’in duyurusunun da Inno Day 2022 kapsamında yapılacağı söyleniyor.

Bu iddiayı gündeme getiren isim ünlü duyumcu Digital Chat Station oldu. Oppo henüz etkinlik için kesin bir tarih açıklamış değil. Ancak şirketin Inno Day’i geçtiğimiz yıl olduğu gibi aralık ayının ortasında gerçekleştirmesi sürpriz olmayacaktır.

Oppo’nun etkinlik takviminde öncelikle 24 Kasım’da gerçekleştirilecek Reno 9 tanıtımı bulunuyor. Ancak bu etkinlikte odak noktasının orta segment cihazlar olması bekleniyor. Dedikodulara göre; Reno 9 serisinin üyeleri Snapdragon 778G, Dimensity 8100 ve Snapdragon 8 Gen 1 işlemciyle gelecek. Snapdragon 8 Gen 2 işlemcili Find X6 Pro’nun da 2022 sona ermeden tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Daha önce sızan ekran görüntülerine göre, Find N2 Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciyle gelecek. Bu işlemciye 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı eşlik edecek. MariSilicon X görüntü işlemcisi de telefonda mevcut olacak.

Telefonun iç ekranının tamamen açıldığında 7.1 inç büyüklüğünde olacağı söyleniyor. LPTO AMOLED panelin yenileme hızının ise 120 Hz olduğu belirtiliyor. Enerjisini 4520 mAh kapasiteli pilden alacağı söylenen cihazın en ince katlanabilir telefon unvanını alacağı da konuşulanlar arasında yer alıyor. Kamera tarafında ise 50, 48 ve 32 megapiksel sensörlerin telefonda bulunması bekleniyor.

Oppo Find N2 Flip için Dimensity 9000 işlemci iddiası

Oppo Find N2 Flip ise “istiridye kabuğu” formatında bir katlanabilir telefon olacak. Bu telefonun 6.8 inç iç ve 3.26 inç dış ekranla geleceği söyleniyor. Her iki ekranda da OLED panel tercih edildiği belirtiliyor. 50 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 4300 mAh pil ve MediaTek Dimensity 9000 işlemci telefonun özellikleri arasında yer alıyor.

#Oppo #Find #Flip #tanıtımı #için #yeni #iddia

Facebook

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu