Mobil

Oppo ve OnePlus’tan yeni iş birliği açıklaması

OnePlus geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdiği bir etkinlikle dokuzuncu yılını kutladı. Bu etkinlikte markanın gelecek planları konusunda da önemli bilgiler paylaşıldı. Bu duyurulardan birisi de Oppo ve OnePlus arasındaki yeni stratejik iş birliği anlaşması oldu.

Söz konusu anlaşma çerçevesinde Oppo önümüzdeki üç yıl boyunca OnePlus’a 10 milyar yuan (26,75 milyar TL) yatırım yapacak.

Bu yeni “çift markalı strateji” kapsamında OnePlus amiral gemisi telefonlar için öncü marka olacak. Aynı zamanda OnePlus ürünlerinin net kâr marjı da sıfırlanacak. Böylelikle OnePlus’ın telefonlarının en iyi özelliklerini rekabetçi bir fiyat karşılığında sunmasının mümkün olacağı da belirtiliyor.

OnePlus’ın telefonları Çin’de Oppo’nun merkezlerinde tamir ve bakım hizmeti alacak

OnePlus’ın telefonları Çin’de sadece çevrimiçi ortamda satılmaya devam edecek. Böylelikle markanın köklerine olan bağlılığı gösterilmiş olacak. Telefonların servis operasyonları içinse Oppo’nun merkezleri kullanılacak.

OnePlus’ın topluluk uygulaması da Çin’de yeniden erişime açıldı. Böylelikle Çin’deki kullanıcılara OnePlus hakkında tartışma, fikir alışverişinde bulunma ve yeni bilgiler paylaşma imkanı sunulmuş olacak.

#Oppo #OnePlustan #yeni #iş #birliği #açıklaması

Facebook

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu