Kamu İş İlanları

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Satın Alma Sorumlusu Alacak

Orta Karadeniz kalkınma ajansı tarafından satın alma ve sorunsal alımı yapılacağı ilan edildi. Memur alacak olan Ortadoğu kalkınma şansı yaptığı açıklamalar ile hangi şartları kapsamında alımların yapılacağını duyurdu.

Kurumlar personel alımları kapsamında Ortadoğu kalkınma ajansı tarafından alımların yapılacağı belirtili. Yayınlanan ilanda Ortadoğu kalkanı ajansı satın alma sorumlusu alacak. Satın alma sorumlusu alımları detayları belli oldu.

Sözlü sınav ile alım yapacağını duyuran Orta Karadeniz kalkınma ajansı alımı yapılacak unvanı satın alma sorumlusu olarak belirtmiş olup anlamı yapılacak kontenjan sayısını ise 1 olarak belirtmiştir.

Memur Alımı Başvuru Şekli

Başvuru yapacak adaylar işte başvuruları yalnızca online olarak elektronik ortamda alınabilecek olup farklı yollar ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylar online olarak elektronik ortamda e-devlet kariyer kapısı olan işe alım kariyer kapısı üzerinden giriş yaptıktan sonra ortada Karadeniz kalkınma ajansı ile alanı bulur başvur butonuna tıklayarak gerekli şartları taşıdıktan sonra başvuru yapabileceklerdir.

Başvurular henüz alınmaya başlanmamıştır. 30 Ekim 2022 tarihinden itibaren başvuruları alınabilecek olup en geç başvuruları 14 Kasım 2022 tarihinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar en az 5 yıl deneyimli olma, üniversitelerin mühendislik, mimarlık, iktisat ve idari bilimler, hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme fakültelerine bağlı bölümler, bankacılık, bankacılık ve finans, istatistik bölümlerinden herhangi birinden mezun olma ve KPSS sınavından en az 60 puan almak şartları ile alım yapılacaktır.

Belirtilen şartlar dışında aranan şartlar ise genel olarak her kamu kurumuna alım yaptığı esnada belirttiği şartlarda. TC vatandaşı olma, kamusal aktarılan mahrum olmama, güvenlik soruşturmasını olumlu sonuçlanması, askerlikten muaf olma şartları ile alım yapılıyor.

Başvuru kılavuzu.


#Orta #Karadeniz #Kalkınma #Ajansı #Satın #Alma #Sorumlusu #Alacak

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu