Oyun

PUBG Lite Giysi Kuponu Nasıl Kullanılır?

Düşük donanımlı cihazlarda oynanan sandıklarda çıkan PUBG Lite giysi kuponu nasıl kullanılır, gelin birlikte görelim. Bu kuponları elde etmek için oyun içerisinde yer alan sandıklardan açmanız gerekir. Bu sandıklarda zaman zaman kullanabileceğiniz giysi kuponları vermektedir. Bu kuponları kullanmak için envanterinize gitmeli ve kuponu bulmalısınız. Ardından kupona tıklayarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Lite Giysi Kuponu Nasıl Kullanılır?

Oyun içerisinde elde ettiğiniz PUBG Lite giysi kuponu nasıl kullanılır sorusu için yapmanız gerekenler aşağıda yer alan adımları uygulamak olacaktır. Bu adımlar doğrultusunda sizler de yeni öğeler edinebilir ve oyun içindeki eğlencenizi katlayabilirsiniz.

  • Elde ettiğiniz kuponları kontrol etmek için envantere gitmeli var ne kadar olduğunu teyit etmelisiniz.
  • Kıyafet kuponlarınıza tıklayarak kullan butonuna basmalısınız.
  • Ardından kuponu kullanabilir ve yeni öğeler edinebilirsiniz.

Yukarıda yer alan adımlar doğrultusunda sizler de aradığınız sorunun yanıtına ulaşabilirsiniz.

PUBG Lite Giysi Kuponu Nasıl Kazanılır?

Oyun içerisinde giysi kuponu kazanmak için yapmanız gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Bu adımları uygulayarak sizler de oyun içerisinde giysi kuponu kazanabilir ve yeni eşyalara sahip olabilirsiniz.

  • Sandık açarak giysi kuponu kazanabilirsiniz.
  • Oyun içerisinde yer alan görevlerin yerine getirilmesi durumunda giysi kuponu kazanabilirsiniz.
  • Bazen yayıncılar tarafından verilen promosyon kodlarını kullanarak redeem code kısmından giysi kuponu kazanabilirsiniz.

Bu adımlar doğrultusunda sizler de oyun içerisindeki karakterinizi şekillendirebilir ve yeni eşyalardan faydalanabilirsiniz. Daha fazla giysi kuponu toplamak için daha fazla sandık açmanız işinize yarayabilir. Ayrıca bu sandıklarda da birçok eşyayı elde etme imkânınız bulunmaktadır. Bu nedenle oyunun gidişatını kolaylaştırmak ve hızlandırmak için olabildiğince sandık açmalısınız.

PUBG Lite Altını Gümüş Parçacığa Çevirme

Oyun içerisinde merak edilen bir diğer konu ise altınların gümüş parçacığa dönüştürülmesidir. Ancak bu ne yazık ki mümkün değildir. Birçok kullanıcı bunu hile ile yapabilse de kısa süre içerisinde ban yiyebilmektedir. Sizler de hile kullanırsanız eğer şimdiye kadar yaptığınız emeklerin hepsini çöpe atabilirsiniz. Bu yüzde hile kullanarak altını gümüş parçacığa çevirme işleminde uzak durmalısınız. Ayrıca günümüzde yer alan açıklar en az seviyeye indirgenmiş olup oyun içerisinde hile yapmanız daha zor bir hale gelmiştir. Gümüş parçacık edinmek için oyunun sizlere sunduğu doğal yolları kullanmanız en doğrusu olacaktır. Hem güvenli hem de daha risksiz bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz.

PUBG Lite Altın Kasma

Oyun içerisindeki para birimi olan altınları hızlı bir şekilde kasmak için birtakım şansınız bulunmaktadır. Bunun için aşağıda yer alan adımlara dikkat ederek daha hızlı para kazanımı gerçekleştirebilirsiniz.

  • Daha yüksek başarı sergilediğiniz oyun sayınızı arttırmalısınız.
  • Oyunun sizlere verdiği görevleri yerine getirmelisiniz.
  • Her gün oyuna girerek oyunun verdiği ek ödülleri toplayabilirsiniz.

Bu ve daha birçok adım sayesinde sizler de PUBG Lite üzerinde para kasabilirsiniz.

Sizler de bu bilgiler doğrultusunda PUBG Lite giysi kuponu nasıl kullanılır sorusunun yanıtına ulaşabilirsiniz. Kuponları kullanarak elde edilecek olan eşyalar belirsiz olup şansınıza göre şekillenecektir. PUBG Lite Giysi Kuponu Nasıl Kullanılır konusuna bu içeriğimizde değindik. Benzer bir içeriğimiz olan “PUBG Mobile Lite 1. Şahıs Nasıl Yapılır?” adlı makalemize göz atabilirsiniz.


#PUBG #Lite #Giysi #Kuponu #Nasıl #Kullanılır

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu