Oyun

PUBG Liyakat Nasıl Yükselir? | infonuz

[ad_1]

PUBG liyakat nasıl yükselir, oyun içerisindeki liyakat puanı düşük olan kişiler tarafından sıklıkla sorulan sorulardan birisidir. Oyun içerisinde liyakat puanını yükseltmek adına dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Bu detaylara dikkat ettiğiniz takdirde oyun içerisindeki liyakat puanınız yükselecektir.

PUBG Liyakat Nasıl Yükselir?

PUBG liyakat nasıl yükselir sorusunun yanıtı çok basittir. Aşağıda yer alan adımlara uyduğunuz takdirde liyakat puanınız hızlı bir şekilde yükselecektir.

  • Oyun sıralamanızı ilk 10 da tutarsanız 3 puan alacaksınız.
  • Oyun sıralamanızı 10-50 arasında tutarsanız 2 puan alacaksınız.
  • Oyun sıralamanızı 50-100 arasında tutarsanız 1 puan alacaksınız.

Yukarıda yer alan maddelerdeki adımlar sayesinde sizler de liyakat puanınızı yükseltebilirsiniz. Oyunda liyakat puanınızı yükseltmek için başarılı bir oynayış göstermeniz gerekir. Bu başarı ne kadar yüksek olursa o kadar çok liyakat puanı edinebilirsiniz. Oyun içerisinde başarı göstermekten başka aktif olarak işe yarayan bir yöntem yoktur. Bu sebepten dolayı hızlı bir şekilde liyakat puanınızı yükseltmek istiyorsanız bolca başarılı performans sergilemeniz gerekir.

PUBG Liyakat Puanı Nedir?

PUBG liyakat nasıl yükselir sorusundan önce bilinmesi gereken bir diğer detay ise liyakat puanının ne olduğu ve ne işe yaradığıdır. Liyakat puanı, oyun içerisindeki eşleşmelerin bulunmasında etkili bir kriteredir. Sizlerin de oyun içerisindeki liyakat puanı düşük olursa kendi arkadaşlarınız ile oynayamaz duruma gelirsiniz. Bunun için liyakat puanınızı yüksek tutmalısınız. Çeşitli durumlar sonucu bu liyakat puanı düşebilir. Bunun için liyakat puanınızı düşürmemek adına bu durumlara dikkat etmelisiniz.

PUBG Mobile Liyakat Puanı Neden Düşer?

Oyun içerisinde zamanla düşen liyakat puanının düşmesi oyuncuların canını sıkabilir. Bunun için de liyakat puanını düşüren sebeplerin bilinmesi gerekir. Aşağıda yer alan maddeler doğrultusunda sizler de liyakat puanınızı düşüren sebepleri öğrenebilirsiniz.

  • Takım arkadaşlarınızı öldürmeniz liyakat puanını düşürecektir.
  • Oyun içerisinde düşmanlar ile iş birliğinin yapılması yine liyakat puanınızın düşmesine sebep olacaktır.
  • Adaletsiz bir ortam oluşmasına sebep olan hile kullanımınızın ardından tespiti ile liyakat puanınız düşecektir.
  • Oyun içerisinde arkadaşlarınızı terk ederek oyundan çıkmanız da liyakat puanınızı düşürecektir.

Yukarıda yer alan maddelere dikkat ederseniz eğer sizler de PUBG liyakat nasıl yükselir sorusunu sorma gereksinimi duymazsınız. Eğer bu maddeleri göz ardı ederek oyunu oynamaya devam ederseniz bir süre sonra oyun içerisinde arkadaşlarınız ile eşleşmeye katılamazsınız. Bunun için de belli bir sınır bulunmaktadır.

PUBG Mobile Liyakat Kaç Olmalı?

Liyakat puanının çok düşmesi sonucu arkadaşlarınız ile eşleşmeye katılamayabilirsiniz. Bunun sebebi ise liyakat puanınızın 50’den düşük olmasıdır. Sizler de liyakat puanınızı 50’nin üzerine çıkarak tekrardan arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Bu puanı yükseltene dek oyun içerisinde tek başınıza oynamanız gerekebilir. Eşleşmelere tek giriyor olmanız canınızı sıkabilir bunun için liyakat puanınızın düşmemesine dikkat etmelisiniz. Oyun içerisinde gösterdiğiniz başarılar doğrultusunda ek olarak liyakat puanı kazanabilir ve tekrardan arkadaşlarınız ile oynayabilir hale geleceksiniz. Benzer bir içeriğimiz olan “Pubg Mobilde Nasıl Hile Açılır?” adlı makalemize göz atabilirsiniz.

[ad_2]

#PUBG #Liyakat #Nasıl #Yükselir #infonuz

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu