Oyun
Trend

PUBG Mobile Server Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Server Değiştirme Nasıl Yapılır?

PUBG 2018 senesinde Android ve iOS cihazlar için PUBG Mobile oyununu piyasaya sürdü. PUBG Mobile Server Değiştirme nasıl yapılır, yapmak oldukca mühim şu sebeple oyun tüm dünyada oynanıyor ve bazı sunucular laglı olabiliyor. Dünya genelinde son aşama popüler olması dolayısıyla her geçen gün daha çok şahıs oyuna ilgi duymaya başladı. Dünyanın en oldukca oynanan mobil oyunlarından birisi olan PUBG Mobile dünyanın her yerinde bulunan oyunculara hizmet veren çeşitli sunuculara haiz olmaktadır. Bu sayede oyun öteki oyuncularla en iyi ağ bağlantısını ulaşabilirler.

Sadece battle royal oyunlarından isteyen oyuncular sunucularını manuel olarak değiştirebilirler. Sanılanın aksine PUBG mobile server değiştirme nasıl yapılır sorusunun cevabı son aşama basittir. Sizlerle paylaştığımız bu adımları takip ederek kolaylıkla serverınızı değiştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Server Değiştirme Adımları

PUBG mobile oyuncuları çoğu zaman daha rekabetçi lobiler aramak için sunucu ayarlarını değiştirirken bazı PUBG Mobile oyuncuları ise bunu bir tek eğlence amaçlı yapmaktadır. Sizin için sebep ne olursa olsun PUBG mobil server değiştirme nasıl yapılır sorusunun cevabı son derece basittir.

1.Adım

Ilk olarak pubg mobile ana menüsünü girmeniz gerekmektedir. Bunun için ekranın sağ alt köşesinde bulunan yukarı oka dokunun ve ayarları tıklayın.

2.Adım

Ayarlar kategorisine girildiğinde bu alanda sunucu seç yazan bir sekme görmüş olacaksınız. Bu sekme tüm dünya genelindeki pubg mobile sunucularını görebilmenizi sağlamaktadır. Her PUBG mobil sunucusu size değişik bir ping verirken, bulunduğumuz yere yakın sunucular size en iyi ve en düşük pingi verecek, bulunduğumuz yerden uzaktaki sunuculari ise daha yüksek ping verecektir.

Sadece sizin için en iyi sunucuyu belirlemeden ilkin eğer kullanıyorsanız VPN’yi dönem dışı bırakmanız gerekmektedir. Bunun yanında sunucu ayarlarını değiştirdikten sonrasında yeniden değişiklik yapmak isterseniz 60 gün süreyle beklemeniz gerekmektedir.

3.Adım

PUBG mobile server değiştirme nasıl yapılır sorusunu son adımı ise ayarları kaydetmektir. Bu istenilen sunucu listeden seçildikten sonrasında o sunucuyu onaylamak için Tamam butonuna tıklamanız kafi olmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu