Mobil

Red Magic 8 Pro’nun pil kapasitesi belli oldu

Nubia Red Magic 8 Pro 26 Aralık’ta resmen gözler önüne çıkacak. Akıllı oyun telefonunun 16 Aralık’ta tanıtılması planlansa da, şirket tanıtım etkinliğini ertelemiş ve bunun nedenini açıklamamıştı. Tanıtım etkinliği için geri sayım devam ederken, Nubia yeni telefonu hakkında bilgiler paylaşmayı da sürdürüyor. Bu paylaşımların en yenisi, telefonun pili konusunda önemli detayları gözler önüne seriyor.

Şirket tarafından Weibo’dan yapılan paylaşıma göre, akıllı telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi 6000 mAh kapasiteli pil verecek. Bu pilin şarj hızı ise 165W olacak. Telefonun pilinin şarjı için 15 dakikadan kısa bir sürenin yeterli olacağı anlaşılıyor.

6000 mAh kapasiteli pil sekiz hücreden oluşuyor. Nubia böylelikle hem verimliliğin hem de emniyetin artırıldığını belirtiyor. ZTE’nin çatısı altındaki şirketten verilen bilgiye göre, telefonun kutusundan çıkan 165W şarj adaptörü ve USB-C’den USB-C’ye şarj kablosu kullanıldığında tamamen boş olan pil sadece 14 dakika içinde doldurulabiliyor.

Red Magic 8 Pro’nun pil ömrü 47 saati bulacak

Nubia Red Magic 8 Pro’nun pil ömrünün 47 saat olduğunu da belirtti. Ancak bu süreyi mümkün kılan kullanım senaryosu konusunda bir bilgi paylaşılmadı.

#Red #Magic #Pronun #pil #kapasitesi #belli #oldu

Facebook

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu