Sinema Dizi

Sadi kahveyi bastı hesap sordu🤨 #shorts #gelsinhayatbildiğigibi94270 Kişi Okudu    –    3028 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Full bölümü izlemek için ➞

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

⦿ Gelsin Hayat Bildiği Gibi Kanalına Abone Ol:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Resmi Hesapları:

► BKM Kanalına Abone Ol:
► Çok Güzel Hareketler Kanalına Abone Ol:
► Güldür Güldür Show Kanalına Abone Ol:

#bkm #gelsinhayatbildiğigibi #yenidizi #beşiktaşkültürmerkezi

#Sadi #kahveyi #bastı #hesap #sordu #shorts #gelsinhayatbildiğigibi

*

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Bu diziyi ilgi ile takip edigorum. Sadi beyin öğrencilere yaklaşımı, insaniyeti, yardımseverliği vs. çok güzel fakat illedgal işler kendince Yavere yaptırdığı infazlar vs. bunlar senaryoda olmamalı. Mafyatik kurgu ve senaryo istemiyoruz. Hersey legal ve adalet içerinde kolluk kuvvetleri eliyle olmalı.Gencleri olumsuz yollata sevketme imrendiricigi son bulsun artık.

  2. Gerçekten Devrim ve Ertan dizide harcanıyor başrol onlar ama yan karakterler onlardn dha çok var melek tek başına 40 dk var seyirci o kdr Sadgul Sadgul diyo inatla sahnleri yok gitgide azalıyor bu gidişle dizi biter artık kimse tvden izlemiyor YouTubedn sadgul tek izliyor liselileri izlesek bı sürü gençlik dizisi var zaten biraz seyirciyi önemseseniz mi acaba olan sahnlerde bütünlük bille yok !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu