Sinema Dizi

Selçuklu'ya Tuzak – Alparslan: Büyük Selçuklu 33. BölümAlparslan: Büyük Selçuklu 33. Bölüm Özet
Arslan Yusuf, Flora’yı esir alarak Grigor’dan Yınal’ı öldürmesini istemişti. Alparslanlar da buraya gelmiş ve bu sahneye şahit olmuştu. Alparslan, Yınal’ı nasıl kurtaracak? Arslan Yusuf, Flora’yı serbest bıraktıktan sonra canını emniyete alabilecek mi? Grigor, Arslan Yusuf’un tehditine boyun eğecek mi? Alparslan’ın binbir zorlukla hayata geçirdiği plan suya mı düşecek? Alparslan ile işbirliği yaparak Ani’ye sızan Yınal, Selçuklu lehine neler yapacak? Grigor’u ve Alexander’ı yönlendirmeleriyle yanlış tercihlere mi zorlayacak? Grigor, Yınal’ın oyununa gelecek mi? Yoksa onun da başka planları mı var? Seferiye ve Alparslan birbirlerini daha yakından tanımaya başlamıştır. İkisi de içten içe ısınmaya, karşı tarafa muhabbet duymaya başlasa da bunu çok da belli etmemeye çalışırlar. Yınal’ın Ani’ye sığınmasının Alparslan’ın planı olduğunu bilmeyen Öke, Yınal’ı kurtarmak için planı tehlikeye atacak işlere kalkışacak mı? Bağdat’ta gördüklerinden sonra Rey’e dönmekte olan Tuğrul başına geleceklerden habersiz bir kaleye misafir olacak. Bu konuklukta Tuğrul’u neler beklemekte?

#AlparslanBüyükSelçuklu her pazartesi 20.00’de TRT 1’de!

#AlparslanBüyükSelçuklu Sosyal Medya Hesapları:
Alparslan: Büyük Selçuklu fragmanlar için tıklayın
Resmi Facebook Sayfası:
Resmi Twitter Sayfası:
Resmi Instagram Sayfası:
———
#TRT1 Sosyal Medya Hesapları:
Resmi Facebook Sayfası:
Resmi Twitter Sayfası:
Resmi Instagram Sayfası:

#AlparslanBüyükSelçuklu
#TRT1
#TRT

83958 Kişi Okudu    –    719 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Selçuklu39ya #Tuzak #Alparslan #Büyük #Selçuklu #Bölüm

*

İlgili Makaleler

15 Yorum

  1. Alparslanbeyveseferiyehatununsahneleridahaçokolsadahaiyiolurdünkübölümefsaneydisef❤alpbuçiftebayıldım😍😍😍😍❤❤❤💖💖💗💯👑🔥🔥🖒🖒👌👌👌👍👏👏👏👏👏👏

  2. Allah için, çıkılan yapılan her seferde gaza da savaşda Allah bütün kapları açar ve zaferi kazanırsın ..Ecdadın inancı sağlam yürekleri korkusuzdu Allah onlaradan razı olsun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu