Sinema Dizi
Trend

Sevmek Zamanı Bugün Başlıyor

Sevmek Zamanı konusu ne, oyuncuları kim, kadroda kim kimdir?

İşte Sevmek Zamanı konusu ve tam oyuncu kadrosu

ATV ekranlarının yeni dizisi Sevmek Zamanı bugün başlıyor! Firuze ve Kağan’ın nahif aşkının anlatılacağı yapımın oyuncu kadrosu da oldukça güçlü. Bu akşam 20.00’de izleyicisi ile buluşacak Sevmek Zamanı dizi konusu ile dikkatleri üzerine topladı. Sevmek Zamanı oyuncuları da şimdiden arama geçmişlerindeki yerini aldı. İşte, Sevmek Zamanı konusu ve oyuncuları ile dizi hakkında tüm merak edilenler…

Sevmek Zamanı konusu ile iddialı bir yapım ortaya koyarken sevilen başrol oyuncularıyla dizi severlerin gündemindeki yerini aldı. Haftanın her pazartesi günü ekranlara gelmeye hazırlanan dizide Firuze ve Kağan’ın aşkı anlatılacak. Sevmek Zamanı oyuncuları ile sevilen isimleri bir araya topluyor. Bu akşam sevenleri ile buluşacak dizi büyük ses getirecek. Peki, ATV’nin yeni dizisi Sevmek Zamanı dizi konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte detaylar…

sevmek zamanı bugün başlıyor
sevmek zamanı bugün başlıyor

SEVMEK ZAMANI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR, HANGİ GÜN?

ATV’nin yeni dizisi Sevmek Zamanı bu akşam ATV Ana Haber’in hemen ardından yayında olacak. 20.00’de başlayacak dizi ilk bölümü ile listelerdeki yerini alacak.

İşte Sevmek Zamanı konusu ve oyuncu kadrosu…

sevmek zamanı
sevmek zamanı

SEVMEK ZAMANI KONUSU

Firuze, çağdaş bir Külkedisi’dir. Hem okuyan hem çalışan, akıllı ve azimli bir genç kadındır. Zor bir çocukluğun ardından kardeşleri ve onları evlat edinmiş Muhsin Baba ile sakin bir yaşam sürmektedir. Ta ki Kağan’la tanışana kadar.

Bir kumaş mendile işli adının baş harfi gibi gelen naif bir aşk hikayesi, onunla birlikte bütün sevdiklerini içine alan bir kasırgaya dönüşür. Onu seven ve kollayan ailesinin erkekleriyle çevrili ve korunaklı dünyasından, Kağan’ın karanlık evrenine doğru sürüklenmeye başlar.

sevmek zamanı konusu
sevmek zamanı konusu

SEVMEK ZAMANI OYUNCULARI

Deniz Işın – Firuze

İlhan Şen – Kağan

Toprak Can Adıgüzel – Feryat

Serenay Aktaş – Leyla

Nimet İyigün – Zeynep

Çağdaş Onur Öztürk – Taner

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu