Sinema Dizi

Sınıfta Silahlı Saldırı – Gelsin Hayat Bildiği Gibi (15.Bölüm)451858 Kişi Okudu    –    3832 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Full bölümü izlemek için ➞

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, hayata bir sıfır geride başlamış bir grup gencin hayatlarını değiştirecek. Sadi Payaslı ile tanıştıktan sonra yaşadıklarını konu alacak ve “Herkes ikinci bir şansı hak eder” diyecek.

⦿ Gelsin Hayat Bildiği Gibi Kanalına Abone Ol:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Resmi Hesapları:

► BKM Kanalına Abone Ol:
► Çok Güzel Hareketler Kanalına Abone Ol:
► Güldür Güldür Show Kanalına Abone Ol:

#bkm #gelsinhayatbildiğigibi #yenidizi #beşiktaşkültürmerkezi

#Sınıfta #Silahlı #Saldırı #Gelsin #Hayat #Bildiği #Gibi #15.Bölüm

*

İlgili Makaleler

50 Yorum

  1. bunun gıbı diziler yuzunden veledler özeniyor kelebek sallıyor serseri oluyor
    Edit 1: he birde hic bir amına kodumun malı 5 dakkikadır hocalar neden sınıfa girmşyor diye sitemde neden bulunmamıs amk ?
    Edit 2: birde neden 2 dakikadır ambulans cagır diye ağlıyorlar ve hicbir orospu evladı ambulansı aramıyor ?

  2. Bu sahneyi tekrar tekrar izliyorum Aylin kardeşi için suçsuz yere suçu üstlenmiş fedakarlık yapmış silahı çekende kardeşinin acısını yaşıyor araz,can,mert ve diğer gençlerde silahlıyı caydırmaya çalışıyor İnsan ne kadarda birbirine düşmanda olsa yeri geliyor birbirlerini kolluyorlar İNŞALLAH araz iyileşir.

  3. Bence Gizem’de Ayaz’a aşık. Mert ile aralarında bir çekim bile yok. Ama Ayaz Gizem’den de Mert’ten de daha güzel seviyor. İnsanın ruhuyla sevmesi, manevi şeylere değer vermesi daha önemli ki Ayaz’ın hediyesinden de anlaşılıyor zaten.

  4. Aylinin katdeşinin bu silahlı çocukla ilgisi ne anlamadım.Demek ki kiz kardeşi yine bir hirsızlık olayına karismıs ve Aylin' mi üstlenmis olayı.Anlayan açıklasın lutfen.

  5. İnsanın geçmişi geriden gelir ama geçte olsa gelir kan davası miras olayı birinin kinli olup fırsat kollaması.say say bitmez alınmayanlarda öteki hesaba kalır

  6. Arkadaşlar bir tek beni mi rahatsız etti silahlı yabancı birinin eli kolunu sallaya sallaya okula girebilmesi? Giriştekiler niye kontrol etmedi? Ki bu arada Türkiye gerçeklerini de yansıtmış. Çünkü aynı buradaki gibi bir yabancı rahatça okullara girip zarar verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu