Snapchat

Snapchat İG Ne Demek?

Snapchat kullanırken zaman zaman gelen snaplerde ig yazısı görebiliriz. Bu yazıdan sonra birçok kullanıcı Snapchat ig ne demek sorusu sormaktadır. Siz de bu sorunun yanıtını merak ediyorsanız eğer sadece iyi geceler anlamına geldiğini söyleyebiliriz.

Bu ve buna benzer daha birçok kısaltma da bulunmaktadır. Snapchat kullanırken bu tür kısaltmaları öğrenerek daha verimli bir şekilde kullanabiliriz. Günlük hayatta bazı durumları daha kolay bir şekilde açıklamanızı sağlarlar. Bazı nezaket sözcükleri de bu kullanıma girmektedir. Siz de buna benzer birçok kısaltmayı öğrenmek İstiyorsanız gelin birlikte görelim.

Snapchat İG Ne Demek?

Snapchat İG ne demek sorusunun yanıtını verdikten sonra kullanıcılar daha birçok kısaltmanın anlamını merak edebilmektedir. ün içerisindeki zamanları belirtmede kullanılan bu kısaltmalar Günaydın ve İyi geceler tarzı anlamlara gelen terimler kullanmaktadırlar. Aşağıda yer alan liste inceleyerek sizler de bu kısaltmaları öğrenebilirsiniz.

  • GM = Günaydın
  • Güno = Günaydın
  • İG = İyi Geceler
  • GN= İyi Geceler
  • ST= Snap Streak (Alevlerin gitmemesi ve kum saatini gidermek için atılan snap)

Yukarıda yer alan listeyi incelediğimiz vakit genellikle zaman anlamını ifade eden kısaltmalar olduğunu görebiliriz. Ayrıca alev serisinin bozulmaması için atılan snape de ST denmektedir. Genellikle siyah ekran atanların yazdığı yazıdır. Maksadın seri bozmamak adına gereksiz bir snap attığını hatırlatmak için kullanılır. Daha detaylı bilgi almak için yazımızın devamını okuyabiliriz.

Snapchat ST Ne Demek?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi ST, Snap Streak anlamına gelir. Alev serisine Snapchat üzerinde Streak ismi verilmektedir. Bu sebepten dolayı da serinin devamlılığını sağlamak adına atılan gereksiz, anlamsız snaplere ST yazılmaktadır. Yazılması zorunlu olmasa da hatırlatmak amacı ile birçok kişi kullanmaktadır.

Snapchat İG ne demek sorusunda yer alan ig snapleri de genellikle bu serinin devamlılığını sağlayan snap türündendir. Ayrıca günü kapatanlar için de tanıdıklara haber verme şekli olmaktadır. Bu tarz snaplere yanıt verme gibi bir zorunluluk olduğunu da düşünmemelisiniz. Aslında her snapte bunu düşünmelisiniz ancak bu tarz snapleri daha da az önemseyebilirsiniz.

Snapchat Koyu Tema Nasıl Yapılır? yazımızı okumak isterseniz eğer sitemizde yer alan içeriklere göz atabilirsiniz.

#Snapchat #İG #Demek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu