Kamu İş İlanları

Şoför Alımı İş İlanları! Kamu Dairesi 7750 TL Maaşla Sözleşmeli Personel Alımı

Atabey Belediyesi, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı ilana göre; en az lise mezunu daimi kadro da sözleşmeli kamu personeli alımı yapacak. Başvurular İŞKUR üzerinden alınacaktır. Başvuru şartları haberin detaylar kısmında yazılmıştır.

Atabey Belediyesi, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı ilana göre; en az lise mezunu daimi kadro da sözleşmeli kamu personeli alımı yapacak. Atabey Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre en az lise mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekler. Yayınlanan ilana göre 2 şoför alımı yapılacaktır. İşe alınacak olan adaylara Niğde ilinde istihdam sağlanacaktır.

Memur Alımı Genel Başvuru Şartları

Atabey Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre genel başvuru şartları şu şekildedir:

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Devlet düzenine karşı suç işlememiş olmak.

Kurum tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak.

Erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş olmak veya askerlik ile ilişiğinin olmaması.

Görevini yerine getirmesine dair sağlık problemi olmaması gerekmektedir.

icerik-002.jpg

Özel başvuru şartları:

Kamyon şoförü kadrosu için; Başvuru yapacak olan adaylar en az lise en fazla önlisans mezunu olmaları gerekmektedir. Adayların son başvuru tarihi itibariyle en az 18 en fazla 28 yaşında olmaları gerekmektedir. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir. SRC-4 ve psikoteknik belgelerine sahip olmaları gerekmektedir. Niğde ili Atabey ilçelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adayların alanında en az 1 yıl deneyim sahibi olmaları gerekmektedir.
İŞKUR başvuru ilan numarası: 00007127915

Yük taşıma şoför kadrosu için; Başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul en fazla ise lise mezunu olmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihi itibariyle en az 18 en fazla 30 yaşında olmaları gerekmektedir. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerekmektedir. SRC-4 ve psikoteknik belgelerine sahip olmaları gerekmektedir. Niğde ili Atabey ilçelerinde ikamet etmeleri gerekmektedir. Başvuru yapacak olan adayların alanında en az 3 yıl deneyim sahibi olmaları gerekmektedir. İŞKUR başvuru ilan numarası: 00007127958

Kamu Personel Alımı Başvuru Süreci

Atabey Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre adaylar başvuru işlemlerini 4 Kasım 2022 tarihine kadar yapabilirler. Başvurular elektronik ortamda yapılacak olup, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Farklı yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru süreci tamamlandıktan sonra, işe alınacak olan adaylar kura yöntemi ile belirlenecektir. Kura işlemi; 10 Kasım 2022 tarihinde saat 14:00’da Atabey Belediye Başkanlığı toplantı salonunda yapılacaktır.


#Şoför #Alımı #İş #İlanları #Kamu #Dairesi #Maaşla #Sözleşmeli #Personel #Alımı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu