Kamu İş İlanları

Tarım ve Orman Bakanlığı İŞKUR Devlet Memuru Alımı İlanı

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan iş ilanlarına göre Tarım ve Orman Bakanlığı devlet memuru alımı ilanı yayınladı. Bakanlık devlet memuru almak için son başvuru tarihleri 21 Ekim.

Tarım ve Orman Bakanlığı İŞKUR üzerinden devlet memuru alımı ilanı yayınladı. İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayınlanan personel alımı ilanlarına göre tanımı Orman Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Merkez döner sermaye İşletmesi bünyesindeki eksikliği tamamlamak üzere 1 çocuk gelişimi ve eğitim ve elemanı alımı yapıyor.

Personel alımı kuraları Bakanlık Kampüsiçi-Atatürk Konferans Salonunda 26 Ekim 2022 tarihinde 14:00-15:00 saatleri arasında elektronik ortamda yapılacaktır.

Çocuk gelişimi ve eğitim eleman alım başvuru genel şartları:

Liselerin çocuk gelişimi ve eğitimi bölümlerinden mezun olmak.

18 yaşını doldurmuş olup 40 yaşını doldurmamış olmak.

Görevlendirileceği sınıf öğretmeni ile işbirliği içerisinde çocuklarınız bakım becerilerini kapsayan Beden temizliği yemek ve uyku süreçlerini destekleyebilecek sınıf ve uyku odalarını temizleyebilecek ve İhtiyaç halinde idarenin vereceği diğer görevleri yapabilecek olmak.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınma işleminin iptaline ilişkin İŞKUR ile ilanı veren kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır.

Adayların Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Güdül, Haymana, Kalecik, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Gölbaşı/Ankara, Keçiören, Mamak, Sincan, Kahraman Kazan, Akyurt, Etimesgut, Evren, Pursaklar, Ankara /Merkez ilçelerinde veya merkezde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Bakanlık Personel Alımı Başvuru Şekli;

Başvurular 21 Ekim 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İŞKUR ilanları resmi internet sayfası üzerinden elektronik ortamda 00007102744 iş ilan numarası ile yapılacaktır.


#Tarım #Orman #Bakanlığı #İŞKUR #Devlet #Memuru #Alımı #İlanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu