Kamu İş İlanları

Togg 41 Farklı İş İlanı İle Personel Alımı Başvuru Ekranı

Togg 41 Farklı branşta Personel Alım Başvuru Ekranı yayımlanarak yerli otomotiv markası bünyesince yeni fabrikalar kurarak Togg otomobil üretim hızını arttırmak için yeni 41 farklı branşta personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Detaylar aşağıda veril

Togg 41 Farklı Branşta Personel Alımı Duyurusu.

Türkiye tarafından yerli olarak üretilen Togg otomobil fabrikası yerli üretim aracını hızlandırmak kapsamında yeni personel istihdam edilerek alımlar gerçekleştirilecektir. Togg 41 farklı pozisyonda personel alımı başvuru ekranı yayımlanarak müracaat edebileceklerdir. Yeni kurulacak fabrikalar bünyesinde yüz(100) katı üzerinde personel istihdamları sağlanarak yerli üretim aracını hızlandırma kapsamında personel alımları gerçekleşecektir.

Togg 41 farklı branş türleri

Dijital Portföy Yönetimi, Yazılım mühendisi- QT, Dağıtım Kanalı ve iş Geliştirme- (f/m/d), YG Akü Termik mühendisi, Güç Elektroniği mühendisi, Tasarım Stüdyosu/ Modelleyici ( Alias Design)(f/m/d) ADAS mühendisi, elektronik/Elektrik sistemleri Mühendisliği, Yazılım mühendisi- Devops, Termal Yönetimi Sistemi- Simülasyonu Mühendisliği(3D CFD), Veri Bilimi ve analitiği, Yazılım test mühendisi, Akü Test ve doğrulama Mühendisi. VCU test mühendisi, Sistem Mühendisi ,E/E Sistem Ağ mimari, Güç Aktarma organı kalibrasyonu, ECU yazılım geliştirme mühendisi, Yazılım mühendisi, Perakende ağı eğitmeni, Mobil uygulama ürün sahibi, Pil takımı mekanik tasarım, Veri mimarisi, Termal yönetim sistemi- HVAC ve soğutucu sitem mühendisliği, Dayanıklılık yol ve veri mühendisi, Dağıtım planlama.

Araç onay personeli, blockchain geliştiricisi, şasi sistemleri süspansiyonu, risk değerlendirmesi ve iç denetim, servis ve kaporta mağazası ağ yönetimi, araç dinamiği, akü yönetim sistemi(BMS) Mühendis, servis personeli, risk değerlendirme-Sigorta, fonksiyonel, güvenlik elemanı, yazılım mühendisi. Android AOSP platform gibi branş türlerinden alımlar gerçekleşecektir.

togg-personel-alimi-is-ilanlari.jpg

Togg personel alımı başvuru şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı sayılması.

Erkek personel adayların askerlik vazifelerini fiilen sonuçlandırmış olmaları.

Yazılım dillerine hakim olmaları.

Alım yapılacak branş dallarından yüksekokul mezunu olmaları gerekmektedir.

Adayın herhangi bir adli sicil kaydı bulunmayıp arşiv kayıtları olmaması gerekmektedir.

togg-is-ilanlari-kamupersonelialimcom.jpg

Togg fabrikalarına müracaat şekli ve İşçi alımı sayısı

Togg 41 farklı iş ilanı ile personel alımı başvuru için adaylar müracaatlarını 41 branştan birini tercih ederek online olarak e-devlet üzerinden kariyer kapısından müracaat edebileceklerdir.

Togg fabrikalarına yerli üretim hızını artırma proje kapsamında yapılan birden çok fabrikalara istihdam sağlanmak üzere yüz(100)katı üzeri alımlar yapılacaktır.


#Togg #Farklı #İş #İlanı #İle #Personel #Alımı #Başvuru #Ekranı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu