Sinema Dizi

Uyanış: Büyük Selçuklu 25. Bölüm | Tam Bölüm TRT İzle'de!Uyanış: Büyük Selçuklu 25.Bölüm Özet

Tapar ile buluşmaya giden Başulu’yu takip eden Turna; ikisinin gizlice buluştuklarını görmüştü. Tam da bu sırada Turna’nın boğazına bir hançer dayanmıştı? Turna’nın boğazına kim hançer dayamıştır? Turna ölecek midir?
Melikşah’ın yıllar önce sürgüne gönderilen Başulu’dan bir oğlu olduğunu açığa çıkarmak için harekete geçen Sabbah, Tapar ile Başulu’nun gizlice buluştuğuna şahit olmuştu. Sabbah, Başulu’nun kim olduğunu; onun Tapar’ın anası olduğunu öğrenebilecek midir? Selçuklu’yu büyük bir karışıklığa sürükleyebilecek olan sırra sahip olabilecek midir?
Öte yandan Türkmen Beyleri katliamını tertip eden Tekiş, ikinci hamle olarak bu beylerin varisleri olan yeni Türkmen Beylerini Melikşah’a karşı bayrak açmaya çağırmaktaydı. Melikşah bu toplantıyı basmıştı. Eli kılıcına giden Melikşah, Tekiş’i cezalandıracak mıdır? Yoksa Tekiş’in gizlediği okçular Melikşah’ı vuracak mıdır?
Diğer taraftan Sencer, tuzağa çektiği Tomas’ın da kendine tuzak kurduğunu anlamıştı. Tekiş’in ihanetini itiraf etmeyi teklif eden Tomas; bunun karşılığında Livya’yı Sencer’den istemişti. Sencer, kendisine sığınan bir kadını düşmanlarına teslim edecek midir? Türkmen Beylerinin katili olan Tekiş’in suçunu ispatlayabilmek için Tomas’ı alıkoymayı başarabilecek midir?
Tüm bunların yanı sıra Faysal, Şelemzar’a hâkim olmak isteyen Sabbah’ın emriyle bir oyun tertipleyip Nizamülmülk’ün huzuruna çıkacak ve Şelemzar emirliği isteyecektir. Nizamülmülk’ün Faysal’a cevabı ne olacaktır?
Sabbah ile ittifak kurup Selçuklu’yu zayıflatmak ve hatta yok etmek için Selçuklu topraklarına gelen Bedrülcemali’nin ilk icraatı ne olacaktır? Melikşah’ın İslam Dünyası’ndaki nüfuzunu kırmak için hangi eyleme girişecektir?

#UyanışBüyükSelçuklu her pazartesi TRT 1’de!

——————–
Uyanış: Büyük Selçuklu Sosyal Medya Hesapları: Resmi Facebook Sayfası: Resmi Twitter Sayfası: Resmi Instagram Sayfası:

——————–

TRT 1 Sosyal Medya Hesapları: Resmi Facebook Sayfası: Resmi Twitter Sayfası: Resmi Instagram Sayfası:

313719 Kişi Okudu    –    3742 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

#Uyanış #Büyük #Selçuklu #Bölüm #Tam #Bölüm #TRT #İzle39de

*

İlgili Makaleler

42 Yorum

  1. Öncelikle geçmiş olsun
    Lütfen youtube de paylaşınız bölümleri
    Youtube başkadır youtube de paylaşın biz youtube den izliyoruz sadece.
    trt izle den falan izlemek istemiyoruz
    Youtube de paylaşirsaniz indiredebiliriz

  2. DİZİYİ 50 PARÇAYA BÖLSEYDİNİZ BİZ ARAŞTIRIR BULURDUK HANGİ BÖLÜM NEREDE ? AMACINIZ DİZİ İZLENMESİN Mİ? BİR BÖLÜM TRT İZLE DE BİR BÖLÜM YOUTUBE DA BU NASIL İŞ? BU NASIL SAÇMALIK ? PES YANİ. YENİSİNİZ HERHALDE BU SEKTÖRDE, ZATEN SON BÖLÜMLERDE AKSİYON DA AZ İKEN AKICILIK DA YOK İKEN DİZİYİ İZLEMESİN KİMSE Mİ DİYORSUNUZ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu