Oyun

Valorant Battle Pass Ne Kadar?

Valorant battle pass ne kadar konusuna bu içeriğimizde değineceğiz. Valorant dünyasında geçirdiğiniz vakte göre çeşitli skinler ve göz alıcı kozmatikler ile ödüllendirilebileceğiniz bilet sistemine Valorant battle pass denir. Türkçe dilinde telefuz etmek gerekirse “Valorant Savaş Bileti” anlamına gelmektedir.

Bu sistem daha çok oyunu fazla oynayan ve kendisini kaptıran kişiler için tasarlanmış bir sistemdir. Yani oyunu ne kadar çok oynarsanız, o kadar ödül alma şansını yakalayabilirsiniz. Valorant battle pass sahibi olmak için oyundaki ilk 100 saatinizi doldurmalısınız. Ayrıca bu süreçte başarı puanınızda (XP) artış gösterecektir.

Valorant Battle Pass Kaç VP

Oyuncuların en merak ettiği sorulardan biri Valorant battle pass ne kadar hakkında. Valorant battle pass ne kadar iki farklı şekilde açıklanabilir. Çünkü Valorant battle pass’in hem ücretsiz hem de premium versiyonları bulunmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan battle pass’a tüm oyuncular sahip olabilir ancak premium olanı almak için 1.000 VP ödemeniz gereklidir. Bunun yanı sıra premiumda ne kadar fazla oyun oynarsanız, o kadar fazla büyük ödül alabilirsiniz.

Valorant battle pass premium almadan önce tabii ki ücretsiz olarak sunulan battle pass’e sahip olabilirsiniz. Ancak bu bilet ile bir yere kadar ilerleyebilirsiniz. Çünkü ileriye dönük ödüller sadece premium battle pass ile açılabilmektedir.

Valorant Battle Pass Nasıl Satın Alınır?

Oyuncular Valorant battle pass ne kadar konusunun ardından bu battle pass’i nasıl alabileceği hakkında bilgi almak istiyor. Aşağıda sıraladığımız adımları takip ederek siz de Valorant battle pass satın alabilirsiniz.

  • Valorant’a giriş yapın.
  • Ardından “Battle Pass” simgesine tıklayın.
  • “Savaş Biletini Görüntüle” seçeneğine tıklayın.
  • Son olarak “1.000 VP / Savaş Biletini Geliştir” seçeneğine basın.

Bu sayede Valorant battle pass satın alma işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Valorant battle pass ne kadar konusuna bu içeriğimizde değindik. Benzer bir içeriğimiz olan “Valorant Kaç Saat Oynadım Nasıl Bakılır” adlı makalemize de göz atabilirsiniz.


#Valorant #Battle #Pass #Kadar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu